13:00

Explicatiile Simonei Halep dupa ce a fost eliminata in optimi la US Open

Invinsa de Elina Svitolina 3-6, 3-6) in optimile de la US Open, Simona Halep a explicat ca a comis prea multe erori nefortate si ca nu a luat cele mai bune decizii in momentele importante ale partidei. De asemenea, romanca a vorbit despre ce urmeaza pentru ea dupa turneul de la Flushing Meadows. continuă pe Hotnews

Prima reactie a Simonei Halep dupa victoria cu Elena Rybakina

Simona Halep a vorbit la cald despre cel mai greu meci al ei la US Open 2021, turneu de Mare Slem unde a ajuns dupa o perioada de trei luni de pauza fortata si cu doar doua meciuri in picioare.

Simona Halep a fost eliminata in optimile de finala ale US Open

Simona Halep, locul 13 WTA, a ratat calificarea in sferturile de finala ale US Open. Romanca a fost invinsa de ucraineanca Elina Svitolina, locul 5 WTA. Simona Halep a pierdut in fata Elinei Svitolina, .

Simona Halep, eliminata in optimi la US Open de Elina Svitolina

Simona Halep a fost eliminata in optimi la US Open de Elina Svitolina, la capatul unui meci de o ora si 17 minute.

Reactia de mare campioana a Simonei Halep. Ce a spus dupa victoria fantastica de la US Open

Simona Halep vine cu o prima reactie dupa victoria mult asteptata de la US Open. Ce a spus campioana noastra dupa finele meciului spectaculos? Fanii se mandresc enorm datorita revenirii sale incredibile. Prima reactie a Simonei Halep dupa victoria de la US Open Simona Halep i-a facut din nou pe fani sa se mandreasca. Sportiva .

Bresa de securitate la US Open. Viata Simonei Halep, in pericol (VIDEO)

Incident la US Open. O bresa de securiate a pus in pericol viata Simonei Halep. in timpul unei pauze de joc din meciul Halep Rybakina, o spectatoare a intrat pe teren si s-a apropiat .

VIDEO Simona Halep, eliminata de Elina Svitolina in optimi la US Open

Prea grabita si fara o liniste interioara care sa-i dea echilibrul necesar in momentele importante, asa a parut Simona Halep de-a lungul partidei cu Elina Svitolina. Diferenta s-a facut in ambele seturi in acelasi celebru game sapte, jucatoarea din Ucraina impunandu-se cu un dublu 6-3, dupa un duel de o ora si 16 minute. Din pacate, Halep paraseste US Openul in optimi. Explicatiile Simonei Halep dupa ce a fost eliminata in optimi la US Open.

US Open: Cum arata partea de tablou a Simonei Halep dupa eliminarea lui Naomi Osaka

Simona Halep s-a calificat in optimile de la US Open, iar la doar cateva ore dupa aceasta performanta partea sa de tablou s-a mai eliberat putin dupa eliminarea surprinzatoare a lui Naomi Osaka.

Simona Halep, revenire fantastica la US Open. Fanii de la New York au explodat de fericire

Vesti fantastice pentru fanii Simonei Halep! Aceasta a oferit tuturor din tribune un meci spectaculos. Fanii ei au explodat de fericire in urma jocului contra Elenei Rybakina. Meci Simona Halep Elena Rybakina: victorie uriasa pentru romanca la US Open Victorie uriasa si mult asteptata pentru Simona Halep. Campioana noastra a reusit sa se califice .

actualitate, 13:00