06:00

Fanii care merg spre finala Champions League s-au facut remarcati in avion. Ce canta suporterii - VIDEO

Suporterii care mergeau la finala Champions League de anul acesta au cantat in avion tot drumul pana la Cardiff. Suporterii erau atat de entuziasmati incat au facut-o pe. continuă pe Antena3

O STEWARDESA nu ii poate CONTROLA pe FANII care merg spre FINALA Champions League! Ce CANTA suporterii (VIDEO)

O stewardesa a avut mari dureri de cap cu fanii care se indreptau spre Cardiff, locul unde se tine finala Champions League de anul acesta. Vizivil entuziasmati pentru marele eveniment, suporterii au inc.

Echipele probabile la finala Champions League

Vedeti mai jos care sunt echipele probabile aliniate sambata seara la Cardiff in finala Champions League dintre Juventus Torino si Real Madrid.

LIVE Finala Champions League Juventus - Real Madrid (21:45)

Urmariti live text in aceasta pagina, sambata seara, incepand cu ora 21:45, finala Champions League dintre Juventus Torino si Real Madrid. Arena Millennium din Cardiff, fosta Arms Park, gazduieste cel mai asteptat meci al sezonului.

LIVE Finala Champions League Juventus - Real Madrid

LIVE Finala Champions League Juventus - Real Madrid 1-1

LIVE Finala Champions League Juventus - Real Madrid 1-4

Asa am trait Finala Champions League Juventus - Real Madrid 1-4

Am transmis live text in aceasta pagina, sambata seara, incepand cu ora 21:45, finala Champions League dintre Juventus Torino si Real Madrid.

Champions League, finala: Juventus vs Real Madrid (21:45)

Millennium Stadium din Cardiff Tara Galilor) va gazdui in aceasta seara finala Champions League a sezonului 2016-2017, ultimul act urmand sa se desfasoare intre echipele Juventus Torino si Real Madrid. Echipa lui Massimiliano Allegri nu a pierdut niciun meci in actuala editie a competitiei si este pregatita sa castige pentru a treia oara cea mai importanta competitie europeana a cluburilor. De cealalta parte, Real Madrid campioana en-titre) viseaza la al 12-lea trofeu Champions League din istoria clubului. Partida va incepe la ora 21:45 si va putea fi urmarita in direct pe ProTV, Dolcesport1 si LiveText pe HotNews. ro.

Real Madrid a castigat pentru a doua oara consecutiv si pentru a 12-a oara in istoria clubului finala Champions League, dupa ce s-a impus categoric in fata lui Juventus Torino, scor 4-1. Millennium Stadium din Cardiff a fost gazda unui meci extrem de spectaculos, in care jucatorii lui Zinedine Zidane s-au distrat cu apararea lui Juventus, echipa care primise doar trei goluri pana la disputarea ultimului act al competitiei. Prima repriza a fost una echilibrata, insa galacticii s-au dezlantuit dupa pauza, au marcat de doua ori in trei minute, iar trupa lui Massimiliano Allegri nu a mai contat.

FOTOGALERIE Champions League: Juventus vs Real Madrid 1-4/ Real Madrid, regina Europei pentru a doua oara consecutiv

actualitate, 06:00