18:30

FCSB si Dinamo, amendate dupa eternul derbi - Ce a decis Comisia de Disciplina in cazul eliminarii lui Steliano Filip

FCSB a castigat, duminica, la scor, derbiul cu Dinamo, la finalul unui meci in care Steliano Filip a peimit cartonas rosu in prima repriza. Pe langa verdictul in cazul eliminarii jucatorului, Comisia de Disciplina din cadrul FRF a decis, miercuri, sa amendeze cele doua cluburi. continuă pe Hotnews

Totul despre FCSB Dinamo, eternul derby al fotbalului romanesc

Arena Nationala gazduieste, duminica seara, de la ora 21:00, un nou episod din Clasicul Romaniei, asa cum ne place sa spunem despre confruntarea FCSB Dinamo.

Asa am trait FCSB - Dinamo

Am transmislive text in aceasta pagina meciul FCSB - Dinamo, eternul derby al fotbalului romanesc.

FCSB, victorie impresionanta cu Dinamo - Edi Iordanescu il lauda pe Gigi Becali

FCSB a reusit o partida foarte buna contra rivalilor de la Dinamo, meciul de pe Arena Nationala fiind castigat de ros-albastri cu un categoric 6-0. La cateva ore distanta dupa meci, Edi Iordanescu a explicat rolul important avut de patronul Gigi Becali.

Gigi Becali a reactionat in premiera dupa FCSB Dinamo 6-0. Patronul ros-albastrilor, premonitie groaznica pentru caini

FCSB s-a impus categoric in derby-ul cu Dinamo, scor 6-0. Partida s-a disputat de Arena Nationala si au asistat peste 36. 000 de spectatori. Cainii antrenati de Dario Bonetii au avut parte de un meci-dezastru: sase .

FCSB Dinamo 6-0. Cel mai categoric succes pentru ros-albastri in duelul cu rivala istorica

FCSB a castigat de o maniera categorica derby-ul cu Dinamo, scor 6-0, o partida disputata in etapa a 8-a din CASA Liga 1 si care a fost transata de ros-albastri inca din prima repriza. FCSB a avut 4-0 la pauza, in conditiile in care Dinamo a ramas in inferioritate numerica in minutul 37! .

Incident la Arena Nationala, inaintea meciului FCSB Dinamo. Un suporter a fost retinut

Un incident a avut loc, duminica seara, la Arena Nationala, inaintea meciului dintre echipele FCSB si Dinamo, contand pentru etapa a opta a Ligii 1. Potrivit GSP, jandarmii au folosit gaze lacrimogene.

actualitate, 18:30