05:15

Franta, prima finalista la Cupa Mondiala

Franta a invins Belgia, cu 1-0 0-0), prin golul fundasului Samuel Umtiti si va disputa pentru a treia oara in istorie finala Cupei Mondiale. continuă pe Online Sport

Franta, prima finalista a Campionatul Mondial: Golul lui Umtiti, decisiv in duelul cu Belgia

Franta este aproape de a doilea titlu de campioana mondiala la fotbal dupa ce a reusit marti seara sa se impuna in semifinale impotriva Belgiei cu 1-0. Singurul gol al partidei a fost marcat in minutul 51.

Anglia revine intr-o semifinala la Cupa Mondiala dupa 28 ani

Anglia a invins Suedia, cu 2-0 1-0), in penultimul sfert de finala programat la Cupa Mondiala din Rusia.

CUPA MONDIALA 2018. Anunt facut cu putin timp inainte de ANGLIA-CROATIA de la Cupa Mondiala

CUPA MONDIALA 2018 Wayne Rooney, cel mai bun marcator din istoria selectionatei Angliei, a salutat luni parcursul fantastic al nationalei Three Lions, care va juca miercuri pentru un loc in finala Cupei Mondiale.

CUPA MONDIALA 2018. Cum se schimba istoria unei tari

Doua selectionate care asteapta de multi ani un rezultat mare la Cupa Mondiala de fotbal se vor infrunta, miercuri, de la ora 21,00 ora Romaniei), in a doua semifinala a turneului final.

FRANTA - BELGIA LIVE STREAM. Semifinala de gala la Cupa Mondiala ONLINE VIDEO TVR

Franta aliniaza echipa sa ideala in fata Belgiei, marti, de la ora 21,00 ora Romaniei), la Sankt Petersburg TVR 1, TVR HD), in semifinalele Cupei Mondiale de fotbal din Rusia. Matuidi a revenit in.

actualitate, 05:15