01:05

Gyor castiga Liga Campionilor dupa prelungiri

Echipa maghiara Gyor a obtinut, duminica, victoria in finala mare a Ligii Campionilor contra lui Vardar din Macedonia, scor 31-30, dupa ce la finalul timpul regulamentar tabela arata 26-26. continuă pe Online Sport

Handbalistele de la CSM Bucuresti au castigat medaliile de bronz in Liga Campionilor, dupa 26-20 cu Buducnost

CSM Bucuresti a castigat medaliile de bronz in Liga Campionilor la handbal feminin, duminica, dupa ce a invins-o pe Buducnost Podgorica cu scorul de 26-20 13-12), in finala mica a turneului Final4 jucat in Papp Laszlo Sportarena din Budapesta.

CSM Bucuresti, bronz in Liga Campionilor. Romancele au castigat finala mica contra lui Buducnost si nu le-au dat nicio sansa adversarelor

CSM Bucuresti a terminat pe locul trei Liga Campionilor in acest sezon dupa ce a invins in finala mica cu 26-20 pe Buducnost. Romancele au condus tot meciul si nu le-au lasat nicio.

CSM Bucuresti, eliminata din Liga Campionilor la handbal feminin: Campioana Romaniei a fost invinsa de Vardar Skopje

Veste trista pentru iubitorii sportului din Romania! CSM Bucuresti a fost eliminata din Liga Campionilor la handbal feminin dupa ce a pierdut meciul disputat sambata noapte in Final Four de la.

Buffon la meciul 100 in Liga Campionilor

Portarul italian Gianluigi Buffon a bifat, miercuri seara, partida cu numarul 100 pentru Juventus in Liga Campionilor.

CSM Bucuresti obtine bronzul in Liga Campionilor

La o zi distanta dupa infrangerea cu Vardar din semifinale, CSM Bucuresti s-a revansat si a castigat finala mica disputata contra lui Buducnost Podgorica, scor 26-20 13-12).