06:15

Halep - Azarenka LIVE text, meci intrerupt de ploaie

Sfertulde finala dintre Simona Halep si Viktoria Azerenka a inceput la ora 21:10. Amanunte in timp real gasiti in pagina de mai jos. Pentru a discuta despre US Open, intrati in aceasta sectiune, pe Forum. continuă pe Online Sport

Halep - Azarenka LIVE text, se joaca setul decisiv

Halep - Azarenka LIVE text

Simona Halep-Victoria Azarenka LIVE. Halep ia primul set, dar Azarenka revine. Meci intrerupt de ploaie

Simona Halep-Victoria Azarenka 6-3, 4-6, 1-2. Meci intrerupt de ploaie!6-3, 4-6. Halep pierde setul doi. Halep revine din nou! 6-3, 3-56-3, 2-5!6-3, 2-4. Halep isi mai pierde o data serviciul 6-3, 2-3.

LIVE TEXT Apple prezinta cel mai mare iPad de pana acum: 12,9 inci

La San Francisco a inceput cel mai important eveniment Apple al toamnei unde vor fi prezentate nu doar noile iPhone-uri, ci si iPad Pro, o tableta cu ecran urias de 12,9 inci. Mega-tableta are si un stylus denumit Pencil creion) care este extrem de precis, insa va trebui reincarcat si costa 99 de dolari. HotNews. ro transmite LIVE TEXT anunturile Apple.

LIVE TEXT Simona Halep - Victoria Azarenka: 6-3, 4-6, 1-2. Meciul, intrerupt de PLOAIE! US Open 2015

Simona Halep, cap de serie 2, joaca, miercuri, impotriva Victoriei Azarenka, favorita numarul 20, in sferturile de finala ale US Open. Romanca o va intalni pentru prima data pe actuala eleva a lui Wim Fissette de cand a cunoscut explozia sa de forma, in 2013.

Halep - Azarenka (urmeaza LIVE text)

Sfertulde finala dintre Simona Halep si Viktoria Azerenka incepe astazi dupa ora 20:45. Amanunte in timp real gasiti in pagina de mai jos. Pentru a discuta despre US Open, intrati in aceasta sectiune, pe Forum.

LIVE TEXT Simona Halep - Victoria Azarenka: ora 21.00. Meci infernal in drumul spre titlu. US Open 2015

LIVE Text Simona Halep vs Victoria Azarenka 5-2

Simona Halep se afla la doar un singur meci distanta de semifinalele de la US Open, jucatoarea noastra fiind nevoita sa treaca de Victoria Azarenka pentru a-si indeplini acest vis. Meciul se anunta unul foarte dificil pentru Simona, adversara sa aflandu-se intr-o dispozitie de joc foarte buna. Partida de pe Arthur Ashe este in direct pe Eurosport si LiveText pe HotNews. ro.

LIVE Text Simona Halep vs Victoria Azarenka 6-3, 4-6, 0-0

actualitate, 06:15