21:15

Imaginea zilei: Spider-Man a revenit la Wimbledon

Este calificat deja in turul trei de la Wimbledon, iar pana acum a aratat pe iarba londoneza cat de elastic poate fi. Novak Djokovic ar putea fara nicio problema sa joace rolul lui Spider-Man, imaginea postata de liderul mondial pe Instagram fiind elocventa in acest sens. continuă pe Hotnews

Imaginea zilei pe Arena Nationala - Cat de mult se poate schimba viata in 92 de secunde?

Arena Nationala a avut ocazia de a gazdui unul dintre cele mai frumoase meciuri de la Euro 2020. Franta conducea Elvetia cu 3-1 in minutul 80, dar trupa lui Vladimir Petkovic a intors incredibil soarta duelului si s-a impus la penaltiuri calificandu-se in sferturi). Imaginea zilei a fost oferita la Bucuresti de un fan elvetian.

actualitate, 21:15