00:07

Juventus patrunde in semifinalele Ligii Campionilor

Campioana Italiei a reusit sa se califice in careul de asi al Ligii Campionilor, miercuri seara, dupa remiza albainregistrata in deplasarea din Principat, cu AS Monaco. Victoria consemnata in mansa tur, 1-0, venita pe fondul unui penalti contestat, a fost suficienta pentru ca Batrana Doamna sa revina in prim-planul fotbalului european. continuă pe Online Sport

Bayern si Barcelona, primele echipe calificate in semifinalele Ligii Campionilor

Bayern Munchen si FC Barcelona sunt primele echipe calificate in semifinalele Ligii Campionilor, dupa victoriile obtinute impotriva lui FC Porto, respectiv PSG. Bavarezii, care plecau cu handicapul unei infrangeri.

Bayern-Porto. Bayern Munchen e prima echipa din istoria Ligii Campionilor care da cinci goluri intr-o repriza

Bayern Munchen a reusit un succes important in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, trecand de FC Porto cu 6-1, dupa ce pierduse in tur cu 1-3.

actualitate, 00:07