13:30

Liga 1: CFR Cluj a facut instructie cu CSU Craiova: 4-1, la Pitesti

CFR Cluj a castigat de-o maniera categorica, scor 4-1, meciul disputatin deplasare s-a jucat la Pitesti) cu CSU Craiova, rezultat in urmacaruia formatia pregatita de Vasile Miriuta a urcat, provizoriu, pelocul 2 in Liga 1 la fotbal. Disputa a facut parte din etapa a treia din play-off. continuă pe Hotnews

CFR Cluj demoleaza Craiova

Victorie cu 4-1 obtinuta de CFR Cluj, sambata seara, in deplasare contra celor de la CS Universitatea Craiova, intr-un meci din etapa a 3-a din playoff. Vedeti cum arata clasamentul actualizat.

LIVE Craiova - CFR Cluj 0-2

De la 20:30 transmitem live text in aceasta pagina meciul CSU Craiova - CFR Cluj din etapa a 3-a a playoff-ului. Partida se joaca in Trivale la Pitesti.

LIVE Craiova - CFR Cluj 1-3

Asa am trait Craiova - CFR Cluj 1-4. Dubla Deac

De la 20:30 am transmis live text in aceasta pagina meciul CSU Craiova - CFR Cluj din etapa a 3-a a playoff-ului. Partida s-a jucat in Trivale la Pitesti.

Rezultatele serii in Liga I: Victorii pentru Poli Iasi si CFR Cluj. Fosta campioana urca pe locul al doilea in play-off

CFR Cluj a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 4-1 2-0), formatia CS Universitatea Craiova, intr-un meci din etapa a treia a play-off-ului si a urcat pe locul doi in clasament.

Miriuta: Nu meritam calificarea

Vasile Miriuta, antrenorul lui CFR Cluj, a acuzat jocul slab al echipei sale in sfertul de finala cu ACS Poli Timisoara si spune ca formatia sa nu merita calificarea.

Miriuta: 'Nu meritam calificarea'

Cupa Romaniei: Poli Timisoara s-a calificat in semifinalele dupa ce a trecut, la penaltiuri, de CFR Cluj, detinatoarea trofeului

Echipa Poli Timisoara s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a invins, scor 6-5, in urma loviturilor de departajare, formatia CFR Cluj, detinatoarea trofeului, in sferturile competitiei. Timisorenii au jucat in inferioritate numerica din minutul 49, cand a fost eliminatSeroni. La finalul celor 90 de minute si a celor doua reprize de prelungiri, scorul a fost 0-0, potrivit News. ro.

Poli Timisoara e in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a trecut, la penalty-uri, de CFR Cluj, detinatoarea trofeului

Poli Timisoara s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a invins, scor 6-5, in urma loviturilor de departajare, formatia CFR Cluj, detinatoarea trofeului, in sferturile competitiei. Timisorenii au jucat in inferioritate numerica din minutul 49, cand a fost eliminat Seroni.

actualitate, 13:30