13:01

Liga I: Astra Giurgiu-Ceahlaul Piatra Neamt 2-1 / CS Universitatea Craiova-FC Botosani 2-1 / Gaz Metan Medias-Universitatea Cluj 1-1

Formatia Astra Giurgiu a invins, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 1-0), echipa Ceahlaul Piatra Neamt, intr-un meci din etapa a XIII-a a Ligii I. Tot sambata, formatia CS Universitatea Craiova a invins, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 1-1), echipa FC Botosani, iar formatia Gaz Metan Medias a terminat la egalitate partida disputata, pe teren propriu, scor 1-1 1-0), cu echipa Universitatea Cluj. continuă pe Hotnews

Astra Giurgiu a castigat meciul cu Ceahlaul Piatra Neamt, disputat sambata si incheiat cu rezultatul de 1-0 in favoarea gazdelor.

VIDEO Astra, victorie dupa sase meciuri. Giurgiuvenii au invins Ceahlaul Piatra Neamt in ultimele minute

Cine sunt mostenitorii lui Pinalti la Primaria Piatra Neamt. Trei adjuncti ai baronului fac cu schimbul la semnatura

Unul din secunzii lui Gheorghe Stefan va trebui sa preia atributiile primarului pe perioada cat acesta este in detentie. Viceprimarii sustin ca activitatea din institutie nu este perturbata de masura arestului preventiv luata impotriva ediului-sef al municipiului Piatra Neamt.

actualitate, 13:01