16:45

Liga I: CFR Cluj - Gaz Metan Medias, scor 3-1. Pandurii Targu Jiu - Corona Brasov, 5-0

Echipa CFR Cluj a invins, joi, pe teren propriu, cu scorul de 3-1 1-0), formatia Gaz Metan Medias, intr-un meci din etapa a XXXIII-a a Ligii I. Golurile invingatorilor au fost marcate de Deac 9, 74 si. continuă pe B1

LIVE Liga 1 CFR Cluj-Gaz Metan 1-0

Penultima etapa a Ligii 1 incepe astazi, de la ora 18:30, cand se va da startul meciului dintre Pandurii si Corona Brasovscor final 5-0), urmat de CFR Cluj-Gaz Metan Medias21:00). Ambele sunt LIVE TEXT pe site, intrati aici pentru a obtine informatii in timp real, minut cu minut.

LIVE Liga 1 CFR Cluj-Gaz Metan 0-0

LIVE Liga 1 Pandurii-Corona 4-0, urmeaza CFR Cluj-Gaz Metan (21:00)

Penultima etapa a Ligii 1 incepe astazi, de la ora 18:30, cand se va da startul meciului dintre Pandurii si Corona Brasov, urmat de CFR Cluj-Gaz Metan Medias21:00). Ambele sunt LIVE TEXT pe site, intrati aici pentru a obtine informatii in timp real, minut cu minut.

LIVE Liga 1 Pandurii-Corona (18:30) si CFR Cluj-Gaz Metan (21:00)

LIVE Liga 1 Pandurii-Corona 2-0

CFR Cluj - Gaz Metan 3-1: rezultat din cauza caruia tremura Dinamo. Ce risca ros-albii, dupa ce clujenii au inceput sa castige pe bandain campionat

Formatia pregatita de Vasile Miriuta a ajuns la a treia victorie consecutiva in Liga I, in timp ce cainii au doua infrangeri si o remiza, in ultimele trei runde. Adevarul explica ce efect au aceste rezultate asupra clasamentului.

CFR Cluj castiga si incurca socotelile Brasovului

Intr-un meci atacat de multi pariori la BetClic in sansa dubla sau chiar 2 solist, CFR Cluj a reusit sa se impuna la limita, scor 1-0, in fata lui FC Brasov, echipa aflata in subsolul clasamentului Ligii 1. In urma acestui rezultat, formatia pregatita de Miriuta poate spera sa ii fure locul gorjenilor de la Pandurii, daca lucrurile decurg in aceeasi nota pana la finalul sezonului.

LIVE Liga 1 Corona-U Cluj (18:30), CFR Cluj-FC Brasov (19:30) si Steaua-Pandurii (21:00)

Ultimele trei meciuri ale etapei a XXXII-a din Liga 1 -Corona-U Cluj 18:30), CFR Cluj-FC Brasov 19:30) si Steaua-Pandurii 21:00) - vor fi transmise LIVE in modulul nostru de livetext.

in numele tatalui! Povestea lui Beto, fostul portar al lui CFR Cluj, care a plans ca un copil dupa finala Europa League

Fostul portar al lui CFR Cluj, Beto Pimparel, a adus trofeul Europa League in vitrina Sevillei. Goalkeeperul i-a dedicat trofeul tatalui sau, care si-a pierdut viata intr-o misiune antitero.

actualitate, 16:45