00:07

Liga 1, play-off: Astra - FCSB 0-2 / Doua goluri in trei minute pentru ros-albastri; FCSB ramane la cinci puncte de lider

FCSB a obtinut prima victorie din play-off-ul Ligii 1, in deplasare, cu Astra Giurgiu. A fost 2-0 pentru echipa lui Teja, care a marcat ambele goluri in doar trei minute. in urma acestui rezultat, FCSB ramane pe locul trei in clasament, la cinci puncte distanta de liderul CFR Cluj. continuă pe Hotnews

VIDEO Lionel Messi continua duelul de la distanta cu Ronaldo: doua goluri si doua assist-uri vs Lyon (Barcelona a invins cu 5-1)

Lionel Messi a contribuit decisiv la calificarea Barcelonei pentru a 12-a oara consecutiv in sferturile Champions League. Argentinianul a reusit o dubla si a pasat decisiv la alte doua goluri, intr-o continuare a duelului de la distanta cu Cristiano Ronaldo, care a inscris de trei ori impotriva celor de la Atletico Madrid. Catalanii au castigat cu 5-1 in fata lui Olympique Lyon, dupa ce partida tur s-a terminat cu scorul de 0-0.

LIVE Astra - FCSB in playoff (20:30)

Ultimul meci al etapei a 2-a din playoff se joaca duminica seara la Giurgiu intre Astra si FCSB. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

LIVE Astra - FCSB in playoff

LIVE Astra - FCSB 0-2 in playoff

Asa am trait Astra - FCSB 0-2 in playoff

Ultimul meci al etapei a 2-a din playoff s-a disputat duminica seara la Giurgiu intre Astra si FCSB. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

actualitate, 00:07