13:00

Liga 1, play-off: FCSB - Viitorul 2-1/ Ros-albastrii revin pe locul doi - Budescu, reusita de exceptie

FCSB a debutat cu o victorie in play-off-ul Ligii 1, impunandu-se la limita in partida de pe teren propriu cu FC Viitorul, scor 2-1. Ros-albastrii au dus scorul la 2-0 in doar sapte minute, prin Budescu 32') si Momcilovic 39'). Mladen a redus din diferenta in minutul 75, insa a fost prea tarziu pentru a mai schimba soarta partidei. Acest succes o readuce pe vicecampioana Romaniei pe locul doi in clasament, la doua puncte distanta fata de liderul CFR Cluj. continuă pe Hotnews

LIVE FCSB - Viitorul (20:45)

De la 20:45 transmitem live text in aceasta pagina meciul FCSB - Viitorul din prima etapa a Ligii 1 Betano, faza playoff. Apasati aici pentru live video.

LIVE FCSB - Viitorul 0-0

LIVE FCSB - Viitorul 2-0

Asa am trait FCSB - Viitorul 2-1

De la 20:45 am transmis live text in aceasta pagina meciul FCSB - Viitorul din prima etapa a Ligii 1 Betano, faza playoff. Apasati aici pentru live video.

FCSB - VIITORUL CONSTANTA ONLINE LIVE STREAM - VIDEO LIGA I

FCSB - VIITORUL CONSTANTA ONLINE VIDEO STREAM Primul derby al play-off-ului se joaca duminica, de la ora 20:45. De la precedentul FCSB - Viitorul din play-off-ul Ligii 1, stelistii au pierdut 10 jucatori, in.

Avancronica meciului FCSB Viitorul, derby-ul zilei in Liga 1

Echipele care si-au disputat titlul sezon precedent pana la masa judecatorilor de la TAS, FCSB si Viitorul, revin fata in fata duminica seara de la 20:45 pe Arena Nationala.

actualitate, 13:00