15:30

Liga I: Steaua a invins FC Botosani cu scorul 4-0

Formatia Steaua Bucuresti a invins, luni seara, pe teren propriu, cu scorul de 4-0 1-0), echipa FC Botosani, in ultimul meci al etapei a XXV-a a Ligii I. Golurile au fost marcate de Adi Popa 12, Piovaccari. continuă pe B1

MINUT cu MINUT U Cluj-Gaz Metan 1-0, FC Vaslui-FC Botosani 1-0 si Steaua-FC Botosani 4-0

Etapa a XXV-a din Liga 1 s-aincheiat, luni, cu urmatoarele trei jocuri:U Cluj-Gaz Metan 1-0, FC Vaslui-FC Brasov 1-0si Steaua-FC Botosani 4-0,toate in direct pe site, in format LIVE TEXT.

VIDEO Steaua-FC Botosani 4-0. Arbitrii au deschis drumul campioanei spre o victorie lejera. Ambele echipe au incheiat meciul in inferioritate numerica

Steaua a castigat la scor de forfait meciul cu FC Botosani din epilogul etapei a 25-a, 4-0, dar victoria ros-albastrilor a fost facilitata de arbitrii intalnirii, care au gresit la primele doua goluri ale gazdelor.

actualitate, 15:30