18:01

LIVE Atletico Madrid - Real Madrid 2-1 (2-4 la general)

Urmariti la aceasta ora returul semifinalei Ligii Campionilor dintre Atletico Madrid si Real Madrid. In tur a fost 3-0 pentru Real. continuă pe Online Sport

LIVE Atletico Madrid - Real Madrid

Champions League: Atletico Madrid - Real Madrid 2-1/ Galacticii se vor duela cu Juventus in finala de la Cardiff

Atletico Madrid a castigat ultima partida europeana pe Vincente Calderon, scor 2-1, impotriva rivalei Real Madrid, in a doua mansa a semifinalei Champions League. Jucatorii lui Diego Simeone au avut un start perfect de meci si dupa numai 16 minute conduceau cu 2-0. Golul lui Isco din finalul primei reprize le-a dat insa planurile peste cap gazdelor, care nu au mai reusit sa marcheze dupa pauza. Gratie rezultatului de pe Santiago Bernabeu, Real Madrid s-a impus cu 4-2 la general si o va infrunta pe Juventus Torino in marea finala de la Cardiff.

LIVESCORE Atletico Madrid - Real Madrid 1-0 (Rep I)

A doua semifinala din Champions League le aduce fata in fata pe Atletico Madrid si Real Madrid, cele doua echipe din capitala Spaniei urmand sa se intalneasca pe stadionul Vincente Calderon. Echipa lui Zinedine Zidane este mare favorita la calificarea in finala de la Cardiff, dupa ce a castigat meciul tur cu 3-0. Partida poate fi urmarita in direct la Pro Tv si Dolce Sport si Livescore pe HotNews. ro.

LIVESCORE Atletico Madrid - Real Madrid 2-1 (Rep II)/ 42' Isco reduce din diferenta - Echipa lui Zinedine Zidane, tot mai aproape de finala Champions League

Atletico Madrid - Real Madrid LIVE. REAL este condusa inca din minutul 15, in Liga Campionilor

Update: Real Madrid a revenit in joc cu reusita lui Isco din minutul 42. Cu acest scor echipa luiZinedine Zidane viseaza din nou la finala Ligii Campionilor. Stire initiala: Meci de infarct pe.

Real Madrid merge in finala Ligii Campionilor

Atletico Madrid a condus cu 2-0 in debutul returul cu Real Madrid si a avut sperante pentru o revenire de senzatie, insa albii au marcat in finalul primei reprize si au inchis meciul calificandu-se in finala de la Cardiff.

LIVE ATLETICO - REAL MADRID. ONLINE VIDEO Liga Campionilor - STREAM

ONLINE VIDEO Liga Campionilor - STREAM. Antrenorul echipei de fotbal Real Madrid, Zinedine Zidane, a spus ca nu se va axa pe aparare in returul cu Atletico Madrid din Liga.

actualitate, 18:01