06:15

LIVE CUPA LIGII Gaz Metan-Pandurii (18:00) si Concordia-Dinamo (21:00)

Ultimele doua optimi de finala ale Cupei Ligii,Gaz Metan-Pandurii 18:00) si Concordia-Dinamo 21:00), sunt transmise in direct LIVE TEXT pe site. continuă pe Online Sport

LIVE CUPA LIGII Viitorul-FC Botosani (18:00) si FC Brasov-Astra (21:00)

Vineri seara, incepand cu ora 18:00, se da startul in optimile Cupei Ligii. Viitorul-FC Botosani 18:00) si FC Brasov-Astra 21:00) sunt transmise LIVE TEXT pe site, apasati aici pentru informatii in timp real de la fata locului.

LIVE CUPA LIGII Viitorul-FC Botosani 2-2. Meciul ajunge in prelungiri

LIVE CUPA LIGII Viitorul-FC Botosani 1-1

LIVE CUPA LIGII FC Brasov-Astra 0-2, dubla Fatai

Vineri seara, incepand cu ora 18:00, se da startul in optimile Cupei Ligii. Viitorul-FC Botosani 2-28-6 dld)si FC Brasov-Astra 21:00) sunt transmise LIVE TEXT pe site, apasati aici pentru informatii in timp real de la fata locului.

LIVE CUPA LIGII FC Brasov-Astra 0-0

MINUT cu MINUT CUPA LIGII Viitorul-FC Botosani 2-2 (8-6 dld) si FC Brasov-Astra 1-4

Vineri seara, incepand cu ora 18:00, s-adat startul in optimile Cupei Ligii. Viitorul-FC Botosani 2-28-6 dld)si FC Brasov-Astra 1-4au fosttransmise LIVE TEXT pe site, apasati aici pentru informatii in timp real de la fata locului.

CSMS Iasi invinge CFR Cluj si continua in Cupa Ligii

CSMS Iasi a trecut de CFR Cluj, scor 4-2, intr-un meci in care Miriuta s-a deplasat la Iasi cu jucatorii de plan secund, iar iesenii, cu avantaj de doua goluri in primul sfert de ora, au tremurat pana in minutul 58, cand Palimaru a semnat revenirea nou-promovatei. Olah, cu doua pase de gol si o reusita, a fost omul meciului CSMS Iasi-CFR Cluj, din optimile Cupei Ligii.

Avanpremiera Ligii I: meciurile din Cupa Ligii si preliminariile europene

Sezonul 2014/2015 al Ligii I, care debuteaza pe 25 iulie, a avut parte de un preambul, primele meciuri oficiale de dupa pauza de vara fiind cele din Cupa Ligii si preliminariile cupelor europene. Cum cuvantul de ordine la majoritatea echipelor romanesti este reconstructia noul sezon se anunta unul interesant, in care fanii fotbalului vor avea parte de multe surprize.

Cupa Ligii: CSMS Iasi a eliminat CFR Cluj, scor 4-2 si s-a calificat in sferturi

CSMS Iasi, echipa nou promovata in Liga I, a eliminat CFR Cluj, in optimile Cupei Ligii, cu scorul de 4-2. CSMS Iasi va evolua in sferturile competitiei.

MINUT cu MINUT CUPA LIGII CSMS Iasi-CFR Cluj 4-2 si U Cluj-Petrolul 1-0

CSMS Iasi-CFR Cluj 4-2si U Cluj-Petrolul 1-0au fosttransmise in direct in modulul livetext. Intrati aici pentru a urmari minut cu minut cele doua confruntari din cadrul Cupei Ligii Adeplast.

actualitate, 06:15