06:00

LIVE Liga 1 Steaua-Dinamo 1-1. Keseru restabileste egalitatea

Onlinesport transmite sambata, in comentariu LIVE TEXT, cele doua jocuri programate in Liga 1:ACS Poli-Sageata 1-1si Steaua-Dinamo 21:00). Apasati aici pentru a primi informatii in timp real de la fata locului. continuă pe Online Sport

LIVE Liga 1 Steaua-Dinamo 0-0. Bara Tanase (29), sut senzational Lucian Sanmartean (33)

LIVE Liga 1 Steaua-Dinamo 0-0

Steaua - Dinamo, echipe de start (azi live, 21:00)

Iata mai jos echipele de start pentru meciul din aceasta seara, Steaua - Dinamo, live text pe onlinesport. ro de la ora 21:00.

Steaua - Dinamo, echipe probabile (azi live, 21:00)

Iata mai jos echipele probabile pentru meciul din aceasta seara, Steaua - Dinamo, live text pe onlinesport. ro de la ora 21:00.

Liga 1: Steaua - Dinamo 1-1. Dragos Grigore - gol din scarita, Keseru - executie de mare jucator

Derbiul de traditie Steaua - Dinamo s-a incheiat nedecis, cele doua mari rivale remizand in Ghencea, scor 1-1 Liga 1 - etapa XXI). Dragos Grigore a deschis scorul in minutul 57 din penalti, cu o executie riscanta, in timp ce Keseru a adus remiza in minutul 89, cu un sut excelent. Cotata drept mare favorita, campioana a dezamagit impotriva formatiei din Stefan cel Mare. Click aici pentru rezultate si clasament.

VIDEO Steaua-Dinamo 1-1. Keseru a marcat primul sau gol pentru ros-albastri si a evitat infrangerea campioanei

Dinamo a fost la patru minute distanta de o victorie istorica in Ghencea, in derby-ul etapei a 21-a, pe terenul unei echipe invincibila din vara lui 2013. Grigore a deschis scorul din penalty cu o executie de efect, insa Keseru i-a adus campioanei un punct nesperat cu cateva minute inainte de final.

Steaua - Dinamo cu casa inchisa

Derby-ul Ligii 1 dintre Steaua si Dinamo se va disputa cu casa inchisa dupa ce clubul gazda a raportat vanzarea tuturor biletelor tiparite pentru acest joc.

LIVE Liga 1 ACS Poli-Sageata (18:00) si Steaua Dinamo (21:00)

Onlinesport transmite sambata, in comentariu LIVE TEXT, cele doua jocuri programate in Liga 1:ACS Poli-Sageata 18:00) si Steaua-Dinamo 21:00). Apasati aici pentru a primi informatii in timp real de la fata locului.

LIVE Liga 1 ACS Poli-Sageata 1-1, urmeaza Steaua-Dinamo (21:00)

MINUT cu MINUT Liga 1 ACS Poli-Sageata 1-1 si Steaua-Dinamo 1-1

Onlinesport a transmissambata, in comentariu LIVE TEXT, cele doua jocuri programate in Liga 1:ACS Poli-Sageata 1-1si Steaua-Dinamo 1-1. Apasati aici pentru a primi informatii in timp real de la fata locului.

actualitate, 06:00