16:00

LIVE WTA Roma, Sorana Cirstea in turul 1. Meci suspendat din cauza ploii

Sorana Cirstea joaca astazi in primul tur de la turneul de la Roma, pe zgura italiana in care Simona Halep va intra in turul 2. continuă pe Online Sport

LIVE WTA Roma, Sorana Cirstea in turul 1

LIVE WTA Roma, Sorana Cirstea in turul 1 (azi, 12:00)

LIVE WTA Roma, Sorana Cirstea in turul 1 (marti, 12:00)

Sorana Cirstea joaca marti in primul tur de la turneul de la Roma, pe zgura italiana in care Simona Halep va intra in turul 2.

GAME cu GAME WTA Roma, Sorana Cirstea pierde in primul tur

Sorana Cirstea a jucatastazi in primul tur de la turneul de la Roma, pe zgura italiana in care Simona Halep va intra in turul 2.

LIVE WTA Roma, Simona Halep in turul 2 (Dupa ora 15:00)

Simona Halep debuteaza la turneul de la Roma, miercuri dupa-amiaza live text pe onlinesport. ro dupa ora 15:00.

Tenis Roma: Sorana Cirstea, eliminata in primul tur de o jucatoare venita din calificari

Sorana Cirstea a fost eliminata, in primul tur, de la turneul de tenis de la Roma, de categorie Premier 5. Romanca a pierdut runda inaugurala in fata americancei Christina McHale, venita din calificari, cu scorul de 6-3, 4-6, 6-1.

WTA Roma: Sorana Carstea, eliminata inca din turul intai

Sorana Carstea a parasit turneul Premier 5 de la Roma inca din primul tur, sportiva din Romania fiind invinsa de Christina McHale SUA - jucatoare venita din calificari, locul 63 WTA).

Sorana Cirstea a fost eliminata din primul tur al turneului WTA de la Roma. Toate sperantele Romaniei sunt in Halep

Sorana Cirstea a spus adio turneului WTA de la Roma, dupa ce a fost invinsa chiar in turul inaugural de americanca McHale, in trei seturi, la capatul unei partide care a durat doua ore si doua minute.

Tenis: Sorana Cirstea a fost eliminata in primul tur al turneului Premier 5 de la Roma

Romanca Sorana Cirstea a ratat, marti, accderea in turul doi al turneului Premier 5 de la Roma. Jucatoarea a fost invinsa in primul tur cu scorul de 6-3, 4-6, 6-1, de catre americanca Christina McHale, scrie.

Sorana Cirstea eliminata in primul tur la Roma

Jucatoarea Sorana Cirstea a suferit a parasit prematur turneul WTA Premier 5 de la Roma, dotat cu premii totale in valoare de 2. 1 milioane de euro.

actualitate, 16:00