15:15

Liverpool o face sah mat pe Manchester City

Trei goluri in 19 minute a marcat FC Liverpool, miercuri seara, in mansa tur a dublei cu Manchester City, pe teren propriu, in sferturile de finala din Liga Campionilor. continuă pe Online Sport

Liverpool o spulbera pe Manchester City in Liga Campionilor. Violente inainte de meci

Liverpool-Manchester City LIVE. Liverpool conduce cu 3-0 la pauza. Autocarul care transporta jucatorii lui Manchester City pe Anfield Road a fost atacat cu brutalitate de huliganii lui Liverpool, care si-au.

CHAMPIONS LEAGUE. LIVERPOOL - MANCHESTER CITY LIVE VIDEO ONLINE STREAM. Derby englezesc in Liga Campionilor la Telekom Sport

Atacantul Sergio Aguer Manchester City) nu va juca impotriva lui Liverpool, miercuri, in meciul tur din sferturile Ligii Campionilor din cauza.

LIVERPOOL - MANCHESTER CITY LIVE in Liga Campionilor. ONLINE STREAM TELEKOM SPORT - VIDEO

LIVERPOOL - MANCHESTER CITY in CHAMPIONS LEAGUE. Liverpool, locul 3 in Premier League, o va intalni pe conationala Manchester City, liderul clasamentului, miercuri, in turul.

LIVERPOOL - MANCHESTER CITY LIVE ONLINE STREAM - VIDEO LIGA CAMPIONILOR

LIVERPOOL - MANCHESTER CITY LIVE ONLINE STREAM - VIDEO LIGA CAMPIONILOR Liverpool si Manchester City se intalnesc pe 4 aprilie intr-unul dintre cele mai echilibrate meciuri contand pentru prima mansa a.

Liga Campionilor. Liverpool-Manchester City LIVE. Scor socant in derby-ul englezesc. Violente inainte de meci

MANCHESTER CITY - MANCHESTER UNITED ONLINE LIVE ONLINE STREAM - VIDEO PREMIER LEAGUE

MANCHESTER CITY - MANCHESTER UNITED ONLINE LIVE ONLINE STREAM - VIDEO PREMIER LEAGUE Derby-ul orasului Manchester va avea loc sambata pe Etihad Stadium. Acest meci reprezinta si duelul primelor doua clasate din.

Manchester City la o victorie de titlu in Premier League

Cetatenii mai au nevoie de trei puncte pentru a-si asigura matematic titlul acestui sezon in Premier League, dupa ce au invins-o in deplasare pe Everton, cu 3-1.

actualitate, 15:15