01:05

LIVETEXT: Simona Halep lupta pentru sferturi la Indian Wells

Jucatoarea de pe locul trei WTA, Simona Halep, o inalneste la aceasta ora pe Karolina Pliskova din Cehia, sportiva aflata pe pozitia a 14-a a clasamentului WTA intr-un meci care o va trimite pe castigatoare in sferturile de finala ale Indian Wells. continuă pe Adevărul

MINUT cu MINUT Simona Halep in optimi la Indian Wells

Simona Halep a revenit, marti, in actiune la Indian Wells pentru meciul din optimile de finala contra Karolinei Pliskova din Cehia.

LIVE Simona Halep in optimi la Indian Wells (dupa ora 00:00)

Simona Halep revine, marti, in actiune la Indian Wells pentru meciul din optimile de finala contra Karolinei Pliskova din Cehia.

LIVE Simona Halep in optimi la Indian Wells (dupa ora 23:00)

Simona Halep, lovitura zilei la Indian Wells, potrivit WTA. VIDEO

Site-ul oficial al Asociatiei Jucatoarelor Profesioniste a ales drept lovitura zilei de duminica un punct castigat de Simona Halep, locul 3 WTA, in fata americancei Varvara Lepchenko, locul 31 WTA, in meciul care.

Indian Wells: Simona Halep trece de Pliskova, 6-4, 6-4. Urmeaza Carla Suarez Navaro

Jucatoarea de pe locul trei WTA, Simona Halep, a invins-o pe Karolina Pliskova din Cehia si s-a calificat in sferturile de finala ale Indian Wells. Carla Suarez Navarro va fi urmatorul obstacol al Simonei la Indian Wells.

LIVETEXT Simona Halep la Indian Wells. Halep - Suarez Navarro, in sferturi

Simona Halep intra iarasi pe teren la Indian Wells, in aceasta seara. Romanca joaca la aceasta ora, in sferturi, cu Carla Suarez Navarro Spania, 13 WTA).

LIVETEXT Simona Halep la Indian Wells. Halep - Suarez Navarro, in sferturi. Romanca a pierdut primul set

LIVETEXT Simona Halep la Indian Wells. Halep - Suarez Navarro, in sferturi. Romanca egaleaza, 1-1 la seturi

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 5-7, 6-1, 0-0 Meciul intra in setul decisiv. Sferturi Indian Wells 2015

Indian Wells 2015. Simona Halep, cap de serie numarul 3, o intalneste miercuri, de la ora 22. 00 ora Romaniei), in sferturile de finala ale turneului de la Indian Wells, pe Carla Suarez Navarro, a 12-a favorita. Partida are loc la nici 24 de ore distanta de meciul cu Pliskova.

Live Text Simona Halep - Carla Navarro: 5-7, 0-0 Romanca pierde primul set, in ciuda unei reveniri senzationale. Sferturi Indian Wells 2015