14:45

Marius Copil, eliminat in primul tur al calificarilor de la Brisbane

Jucatorul Marius Copil, fost sfert-finalist la Brisbane, s-a oprit in acest an inca din primul tur al calificarilor turneului de la Antipozi. continuă pe Online Sport

ATP Brisbane: Marius Copil, eliminat in primul tur al calificarilor

Marius Copil locul 165 in clasamentul ATP) a fost invins in primul tur al calificarilor turneului de la Brisbane, Australia.

Marius Copil, eliminat in primul tur al calificarilor la Brisbane

Tenismanul Marius Copil, locul 165 mondial, a fost eliminat in prima runda a calificarilor la turneul ATP de la Brisbane Australia), dotat cu premii totale de 461. 330 de dolari. Copil a fost invins in primul tur al.

Horia Tecau si Jean-Julien Rojer vor intalni perechea Erlich/Fleming, in primul tur la Doha .

WTA Shenzhen: Irina Camelia Begu, Monica Niculescu si Andreea Mitu, la start - Pe cine vor intalni in primul tur

Irina Camelia Begu cap de serie numarul trei), Monica Niculescu cap de serie numarul patru) si Andreea Mitu vor participa la turneul WTA de la Shenzhen, competitie pe care in 2015 a castigat-o Simona Halep. Intra in material pentru a vedea pe cine vor intalni jucatoarele noastre in primul tur.

actualitate, 14:45