19:00

Nationala de fotbal a Romaniei, dezamagire CRUNTA in primul meci de la Liga Natiunilor: REMIZA ALBA cu Muntenegru, care a jucat cu un om in minus (FOTO)

Echipa nationala de fotbal a Romaniei a incheiat vineri la egalitate, scor 0-0, meciul disputat impotriva selectionatei Muntenegrului, la Ploiesti, in prima etapa a grupei 4 dinseria C a Ligii. continuă pe B1

Primul meci oficial in Liga Natiunilor, prima dezamagire: 0-0 cu Muntenegru si un mare favor din partea arbitrului

Echipa nationala a Romaniei a jucat mai bine in repriza secunda, dar n-a reusit sa inscrie in poarta lui Petkovic. Tricolorii au evoluat in superioritate din minutul 77.