07:15

Paszkany anunta primele transferuri la CFR Cluj

Arpad Paszkany vrea sa readuca rapid pe CFR Cluj in fruntea ierarhiei din Liga 1 dupa un sezon dezamagitor si anunta deja primele transferuri. continuă pe Online Sport

CUPA ROMANIEI: CFR Cluj a eliminat Astra Giurgiu si va intalni Petrolul in finala.

Echipa CFR Cluj s-a calificat in finala Cupei Romaniei-Timisoreana, in urma victoriei, cu scorul general de 2-0, in fata formatiei Astra Giurgiu, in semifinalele competitiei, anunta Mediafax. In finala s-a mai calificat si Petrolul Ploiesti. CFR Cluj s-a impus, miercuri, in deplasare, in mansa secunda, prin golurile marcate de Hora 20 si Valente 90. In tur, cele doua echipe au terminat la egalitate, scor 0-0. 0-1: Rui Pedro a centrat din partea dreapta, Yahaya a deviat balonul si Hora l-a .

CFR Cluj s-a calificat in finala Cupei Romaniei, dupa 2-0 cu Astra Giurgiu

CFR Cluj s-a calificat in finala Cupei Romaniei, dupa ce a reusit sa castige cu 2-0 returul semifinalei cu Astra Giurgiu, disputat in deplasare. in prima mansa, la Cluj, CFR si Astra au incheiat la.

LIVE Cupa Romaniei, Astra Giurgiu - CFR Cluj 0-1

Urmariti astazi, in direct, de la ora 20:30, a doua semifinala a Cupei Romaniei dintre Astra Giurgiu si CFR Cluj. In tur a fost 0-0.

LIVE Cupa Romaniei, Astra Giurgiu - CFR Cluj 0-2

Asa am trait LIVE Cupa Romaniei, Astra Giurgiu - CFR Cluj 0-2

Onlinesport a transmis miercuri, in direct, de la ora 20:30, a doua semifinala a Cupei Romaniei dintre Astra Giurgiu si CFR Cluj. In tur a fost 0-0.

LIVE Cupa Romaniei, Astra Giurgiu - CFR Cluj 0-0

CFR Cluj s-a calificat in finala Cupei Romaniei, dupa ce a eliminat Astra Giurgiu

Echipa CFR Cluj s-a calificat in finala Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins cu 2-0 formatia Astra Giurgiu in semifinale, si o va intalni pe 1 iunie pe Petrolul Ploiesti.

CFR Cluj s-a calificat in finala Cupei Romaniei, dupa ce a invins Astra Giurgiu cu 2-0

CFR Cluj s-a calificat in finala Cupei Romaniei-Timisoreana, in urma victoriei, cu scorul general de 2-0, in fata echipei Astra Giurgiu, in semifinalele competitiei. in finala Cupei, care va avea loc 1 iunie,.

CFR Cluj invine pe Astra la Giurgiu si merge in finala Cupei

CFR Cluj s-a impus cu 2-0 in meciul disputat la Giurgiu cu Astra, golurile ardelenilor fiind marcate de Ioan Hora si Diogo Valente.

AZI LIVE Cupa Romaniei, Astra Giurgiu - CFR Cluj (20:30), a doua semifinala

actualitate, 07:15