00:07

Petrolul Ploiesti - U Cluj 1-0: sepcile rosii au pierdut pe mana portarului dorit de Steaua. Calcule la retrogradare

Petrolul Ploiesti a castigat cu 1-0 meciul cu U Cluj de pe teren propriu, cu un gol marcat de Ipsa in minutul 53 al meciului. continuă pe Adevărul

Finantator Petrolul Ploiesti, vizat de perchezitiile DIICOT intr-un dosar de evaziune fiscala

Procurorii DIICOT efectueaza mai multe perchezitii intr-un dosar de evaziune fiscala in care este cercetat omul de afaceri Florian Walter. Vizat este si Nicolae Capra, unul dintre finantatorii echipei FC Petrolul.

actualitate, 00:07