08:30

Petrolul Ploiesti s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Petrolul Ploiesti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei dupa ce a trecut, joi seara, la Botosani, de Rapid CFR Suceava, cu 3-2. continuă pe România Liberă

Petrolul Ploiesti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei

Petrolul Ploiesti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei - Timisoreana dupa ce a invins, joi, la Botosani, cu scorul de 3-2 1-0), echipa de esalon secund Rapid CFR Suceava, in optimile.

CFR Cluj a invins echipa Rapid si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

CFR Cluj s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, joi seara, in deplasare, cu scorul de 2-1 0-1), echipa Rapid, in optimile competitiei. Gazdele au deschis.

CFR Cluj a invins Rapidul si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Pandurii Targu Jiu a invins Otelul Galati si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Formatia Pandurii Targu Jiu s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, joi, in deplasare, cu scorul de 3-2 dupa prelungiri, echipa Otelul Galati, in optimile .

Universitatea Cluj s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Universitatea Cluj s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei dupa ce a invins, miercuri, FC Brasov, cu 3-1.

CS Universitatea Craiova a invins FC Viitorul si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Formatia CS Universitatea Craiova s-a calificat, miercuri, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei - Timisoreana, dupa ce a dispus in optimi de FC Viitorul cu scorul de 2-1 0-0, 1-1), dupa prelungiri.

Liga I: Steaua a invins CSMS Iasi si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Formatia Steaua Bucuresti s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Romaniei-Timisoreana, dupa ce a invins, marti, in deplasare, cu scorul de 1-0, echipa CSMS Iasi, in optimile competitiei.

Steaua a invins CSMS Iasi si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Pandurii a castigat la Galati in prelungiri si s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei

Pandurii a reusit din nou un meci spectaculos, la Galati, dar terminat de astadata cu happyend. Golul victoriei a fost adus de Elton in prima repriza de prelungiri.

Pandurii Targu Jiu, in sferturile Cupei Romaniei

Pandurii Targu-Jiu s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei dupa ce a invins, joi, Otelul Galati. A fost 3-2 pentru Panduri, dupa prelungiri.

actualitate, 08:30