09:15

Presa internationala despre victoria Simonei Halep: Serena Williams, umilita de Halep. Una din cele mai grele infrangeri din cariera

Presa internationala a comentat pe larg victoria Simonei Halep in fata Serenei Williams 6-0, 6-2), de la Turneul Campioanelor. Serena a fost umilita, suferind una din cele mai grele infrangeri din cariera, se precieaza in legatura cu meciul disputat miercuri la Singapore. continuă pe Hotnews

Banciu, dupa victoria Simonei Halep: Serena poate a baut, poate a facut sex

Jurnalistul Radu Banciu, recunoscut pentru reactiile sale acide si directe, a urmarit meciul in care Simona Halep a demolat-o pe Serena Williams.

Presa internationala, despre meciul castigat de Halep cu Williams

Meciul in care Simona Halep 4 WTA) a invins-o pe americanca Serena Williams 1 WTA) a fost comentat in presa internationala, romanca fiind laudata pentru cea dintai victorie a sa in fata liderului ierarhiei mondiale a tenisului feminin.

Simona Halep - Serena Williams, 6-0, 6-2 la Turneul Campioanelor

UPDATE:Simona Halep a invins-o pe Serena Williams cu 6-0 in primul set la Turneul Campioanelor, ca apoi sa castige si setul secund cu 6-2. Jucatoarea americana de tenis Serena Williams, locul 1 WTA, care.

Simona Halep - Serena Williams, 6-0 in primul SET. Meci extrem de important pentru Halep

UPDATE:Simona Halep a invins-o pe Serena Williams cu 6-0 in primul set la Turneul Campioanelor. -----------------------------Meci extrem de important, dar si dificil pentru Simona Halep, la Turneul Campioanelor.

LIVE TEXT Simona Halep - Serena Williams 0-0

Dupa un debut perfect cu Eugenie Bouchard, pentru Simona Halep a venit randul sa-si masoare fortele cu Serena Williams, liderul mondial. Meciul de la Turneul Campioanelor, competitie care se desfasoara la Singapore, va fi LiveText pe HotNews. ro de la ora 11:00. Din secretele marilor campioni ai tenisului.

LIVE Turneul Campioanelor: Simona Halep - Serena Williams (miercuri, ora 11:00). Cine va ramane neinvinsa in Singapore?

Simona Halep o va intalni pe Serena Williams miercuri de la ora 11:00 a Romaniei. Cele doua jucatoare nu s-au intalnit niciodata in acest sezon, desi la un moment dat, pe durata verii, s-au aflat una langa alta pe locurile 1 si 2 mondial.

LIVE Turneul Campioanelor: Simona Halep - Serena Williams (miercuri, ora 11:00)

Simona Halep o va intalni pe Serena Williams miercuri de la ora 11:00 a Romaniei, au anuntat marti dimineata organizatorii de la Turneul Campioanelor din Singapore.

Turneul Campioanelor: Simona Halep vs Serena Williams se va juca miercuri, de la ora 11:00

Meciul Simonei Halep locul 4 WTA) cu Serena Williams locul 1 WTA) de la Turneul Campioanelor va avea loc miercuri, de la ora 11:00 ora Romaniei). Partida de la Singapore va fi LiveText pe HotNews. ro.

actualitate, 09:15