13:30

Rapid a invins Steaua, scor 1-0, in derbiul etapei a XVIII-a a Ligii I

Formatia Rapid Bucuresti a invins, duminica, in deplasare, cu scorul de 1-0 0-0), echipa Steaua, in derbiul etapei a XVIII-a a Ligii I. Singurul gol al meciului a fost marcat de Marcel Gecov, in minutul. continuă pe B1

Rapid Bucuresti a invins, duminica, in deplasare, cu scorul de 1-0 0-0), echipa Steaua, in derbiul etapei a XVIII-a a Ligii I, unicul gol al meciului fiind marcat de Marcel Gecov, in minutul 60, anunta Mediafax. Acesta a fost primul gol marcat de Rapid dupa 398 de minute in Liga I. Este prima victorie obtinuta de Rapid dupa etapa a VII-a.

Rapid iNVINGE Steaua la limita si rupe sirul de 398 de minute fara gol in Liga I

Rapid Bucuresti a invins, duminica, in deplasare, cu scorul de 1-0 0-0), echipa Steaua, in derbiul etapei a XVIII-a a Ligii I. Unicul gol al meciului a fost marcat de Marcel Gecov, in minutul 60. Acesta.

actualitate, 13:30