11:45

Rezultatele meciurilor din turul 3 preliminar al Europa League

Joi se disputa nu mai putin de 29 de meciuri in turul 3 preliminar din Europa League. Vedeti mai jos programul complet al acestor partide. continuă pe Online Sport

Programul meciurilor din turul 3 preliminar al Europa League

Toate rezultatele meciurilor din turul III preliminar al Ligii Campionilor

Steaua si Astra au debutat in turul al treilea preliminar al Ligii Campionilor, incheind partidele cu acelasi scor, 1-1.

Chipciu a fost titular la Anderlecht! Rezultatele meciurilor din turul III preliminar al Ligii Campionilor

Fostul stelist Alex Chipciu a jucat din primul minut pentru Anderlecht, in partida cu Rostov, terminata la egalitate, scor 2-2.

Rezultate din turul 3 preliminar al Ligii Campionilor

Vedeti in aceasta pagina rezultatele inregistrate marti seara in turul 3 preliminar din Liga Campionilor, mansa tur.

Programul meciurilor din turul III preliminar al Ligii Campionilor

Azi si maine sunt programate meciurile din turul III al Ligii Campionilor, in care vor juca si reprezentantele noastre, Steaua si Astra.

UEFA Europa League. Viitorul si Gent, scor 0-5. Romanii nu au avut nicio sansa in fata belgienilor

Meciul dintre Viitorul si Gent din turul 3 preliminar al UEFA Europa League s-a incheiat cu scorul de 5-0. Scorul a fost deschis de catre belgieni, prin golul lui Mitrovic din minutul 16. Gent a continuat.

Debut de cosmar pentru Viitorul in cupele europene

Viitorul a pierdut cu 5-0 meciul sustinut, joi seara, in deplasare cu belgienii de la Gent in prima mansa din turul 3 preliminar al Europa League. Un rezultat aspru care decide practic echipa calificata in playoff-ul competitiei si lasa celor de la Viitorul doar optiunea unui rezultat de palmares la returul de peste o saptamana.

Europa League: Pandurii, invinsa cu 3-1 acasa de Maccabi Tel Aviv in turul trei preliminar

Maccabi Tel Aviv a castigat, joi, scor 3-1, meciul disputat in deplasare la Severin cu Pandurii Targu Jiu, in mansa tur a confruntarii din turul trei preliminar al Europa League. Au marcat: Herea 30' / Ben Haim 7', Igiebor 49', Micha 77'.

UEFA Europa League. Pandurii si Maccabi Tel Aviv, scor 1-3. Oltenii, sanse minime sa mearga mai departe

Meciul dintre Pandurii si Maccabi Tel Aviv din turul 3 preliminar al UEFA Europa League s-a incheiat cu scorul de 1-3. Scorul a fost deschis de catre isralieni, prin golul lui Ben Haim din minutul 5. Romacirc.

Turul trei preliminar al Ligii Campionilor: Astra - FC Copenhaga 1-1. Start lansat, final esuat pentru romani

Astra Giurgiu si FC Copenhaga au incheiat la egalitate, scor 1-1, mansa tur a disputei care conteaza pentru turul trei preliminar al Ligii Campionilor.

actualitate, 11:45