05:15

Rezultatele serii in Liga I. Remiza intre Pandurii si FC Botosani si o noua infrangere suferita de Concordia Chiajna

Echipa FC Botosani a remizat, vineri, in deplasare, scor 1-1, cu formatia Pandurii Targu-Jiu, intr-un meci contand pentru etapa a VII-a a play-out-ului Ligii I. continuă pe Adevărul

LIVE Pandurii - Botosani 0-0

Urmariti in aceasta pagina live text dupa ora 20:30 meciul dintre Pandurii si FC Botosani din etapa a 7-a din playout.

LIVE Pandurii - Botosani 0-1

LIVE Chiajna - Voluntari (18:00) si Pandurii - Botosani (20:30)

Urmariti in aceasta pagina vineri seara cele doua meciuri programate in etapa a 7-a din playout-ul Ligii 1: Concordia Chiajna - Voluntari 18:00) si Pandurii - Botosani 20:30) .

Pandurii salveaza remiza dintr-un 11 metri in prelungiri

Condusa mai bine de o repriza de FC Botosani pe teren propriu, Pandurii a fost echipa mai prezenta in joc in partea secunda si in minutele suplimentare a egalat printr-o lovitura de la 11 metri acordata la ultima faza a meciului. Botosani ramane fara victorie de 11 meciuri in deplasare! .

Avancronica meciului Pandurii Botosani din playout

Vineri seara de la 20:30 este programat meciul dintre Pandurii si FC Botosani, o partida cu implicatii majore in lupta pentru evitarea retrogradarii.