22:15

Romania invinge BRAZILIA si se califica in sferturile Campionatului Mondial de Handbal

România Liberă România Liberă,

Nationala de handbal feminin a Romaniei s-a calificat, duminica, la Kolding, in sferturile de finala ale Campionatului Mondial. continuă pe România Liberă

Romania invinge Brazilia si se califica in sferturile Campionatului Mondial de Handbal

Romania este sigura ca va ajunge in turneele de calificare pentru Jocurile Olimpice de la Rio de Janeiro, dupa victoria superba reusita in fata Braziliei, campioana mondiala din 2013, scor.

Romania elimina campioana mondiala Brazilia in optimile Campionatului Mondial de handbal feminin

Ati urmarit duminica seara live text pe onlinesport. ro de la ora 21:30 meciul Romania-Brazilia din optimile de finala la Campionatul Mondial de handbal feminin din Danemarca.

LIVE Romania-Brazilia in optimile Campionatului Mondial de handbal feminin

Urmariti duminica seara live text pe onlinesport. ro de la ora 21:30 meciul Romania-Brazilia din optimile de finala la Campionatul Mondial de handbal feminin din Danemarca.

LIVE Romania-Brazilia in optimile Campionatului Mondial de handbal feminin (21:30)

LIVETEXT, ora 21.30 Romania - Brazilia, in optimile Campionatului Mondial de handbal. Meci fabulos al Cristinei Neagu

Fetele din nationala de handbal joaca impotriva reprezentativei Braziliei, campioana mondiala en-titre, in optimile de finala ale Mondialului din Danemarca.

LIVETEXT, ora 21.30 Brazilia - Romania, in optimile Campionatului Mondial de handbal. Nationala joaca o carte mare

Fetele din nationala de handbal intalnesc de la ora 21. 30 DolceSport si www. adevarul. ro) reprezentativa Braziliei, campioana mondiala en-titre, in optimile de finala ale Mondialului din Danemarca.

Romania - Brazilia 25-22. Fetele au invins campioana mondiala! Suntem intre primele opt echipe ale lumii si se vede Rio de Janeiro

Fetele din nationala de handbal au obtinut o victorie fabuloasa in optimile Campionatului Mondial, trecand de campioana en-titre Brazilia.

Campionatul Mondial de Handbal: Romania - Brazilia, ora 21.30! Batem sau schimbam generatia!

Romania va intalni in aceasta seara Brazilia, in optimile Campionatului Mondial de Handbal. Partida se disputa de la 21. 30, in direct pe DolceSport si livetext pe www. adevarul. ro.

Campionatul Mondial de handbal. Reactii dupa o victorie de senzatie cu Brazilia si explicatia transformarii Romaniei

Romania a invins Brazilia in optimile de finala ale Campionatului Mondial de handbal si va juca miercuri in sferturi contra tarii-gazda Danemarca.

Romania - Brazilia 25-22: Suntem intre primele opt echipe ale lumii si avem sanse uriase sa mergem la Rio de Janeiro

Fetele din nationala de handbal au obtinut o victorie mare impotriva reprezentativei Braziliei, campioana mondiala en-titre, in optimile de finala ale Mondialului din Danemarca.