17:15

Romania a pierdut dramatic in semifinala Fed Cup contra Frantei

Update:Franta s-a calificat in finala Fed Cup, dupa ce a invins Romania cu scorul de 3-2, in urma victoriei dramatice a perechii Caroline Garcia/Kristina Mladenovic cu 5-7, 6-3, 6-4 in fata cuplului Simona. continuă pe Antena3

E multumita! Simona Halep a analizat suprafata de joc pe care va juca Romania in Fed Cup, contra Frantei

Romania va intalni Franta in acest weekend, in sferturile de finala ale Fed Cup, partida urmand sa se dispute in deplasare, la Rouen.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Caroline Garcia - Simona Halep

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa in prima zi a semifinalei Fed Cup,meci care se se joaca la Rouen.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Acum se joaca Caroline Garcia - Simona Halep

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Halep pierde la tiebreak primul set al meciului cu Garcia

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Caroline Garcia si Simona Halep joaca acum setul decisiv

Comentariul LIVE TEXT al meciului 3 din semifinala Fed Cup, Franta - Romania |Simona Halep trece de Caroline Garcia dupa un meci de aproape trei ore

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa prima zi a semifinalei Fed Cup, meci care se se joaca la Rouen.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup Franta - Romania! Primul meci: Kristina Mladenovici - Simona Halep

Romania intalneste in acest weekend Franta, in semifinalele Fed Cup, si are o sansa istorica de a evolua cu trofeul pe masa.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup Franta - Romania! Simona Halep a castigat primul set al meciului cu Mladenovici, 6-3. Acum se joaca setul secund!

Le-am umilit pe frantuzoaice la dineul oficial inainte de semifinala Fed Cup! Vezi cum au venit imbracate cele 2 echipe

Joi seara a avut loc dineul oficial inaintea semifinalei de Fed Cup dintre Romania si Franta, programata sa aiba loc in acest weekend.

Le-am umilit pe frantuzoaice la dineul oficial inainte de semifinala Fed Cup. Cum au venit imbracate cele doua echipe

actualitate, 17:15