15:15

Seturi Scor

Adversarul lui Andrey Rublev din semifinalele ATP Madrid

Taylor Fritz a obtinut calificarea in semifinalele turneului ATP de la Madrid, dupa ce l-a invins in trei seturi pe Francisco Cerundolo, scor 6-1, 3-6, 6-3.

Aryna Sabalenka, in semifinale la WTA Madrid dupa ce a eliminat revelatia turneului - Tabloul complet

Aryna Sabalenka a obtinut calificarea in semifinalele turneului WTA de la Madrid, dupa ce a invins-o in doua seturi pe Mirra Andreeva, scor 6-1, 6-4.

VIDEO Surpriza la ATP Madrid - Campionul en-titre a fost eliminat in sferturi

Carlos Alcaraz a fost eliminat in sferturile turneului ATP de la Madrid, dupa ce a fost invins in trei seturi de Andrey Rublev, scor 6-4, 3-6, 2-6.

Al patrulea favorit, eliminat in optimi la ATP Madrid

Alexander Zverev a ratat marti calificarea in sferturile de finala ale turneului ATP 1000 de la Madrid, invins in doua seturi de argentinianul Francisco Cerundolo 22 ATP), scor 6-3, 6-4.

Tabloul complet al optimilor ATP Madrid

Karen Khachanov este ultimul jucator calificat in optimile turneului ATP de la Madrid, dupa ce l-a invins in doua seturi pe Flavio Cobolli, scor 7-5, 6-4.

Jucatorul momentului in circuitul ATP, in optimi la Madrid

Jannik Sinner a obtinut calificarea in optimile turneului ATP de la Madrid, dupa ce l-a invins in doua seturi pe Pavel Kotov, scor 6-2, 7-5.

Favorita numarul zece, eliminata in optimi la WTA Madrid

Daria Kasatkina a fost eliminata in optimile turneului WTA de la Madrid, dupa ce a fost invinsa in trei seturi de Yulia Putintseva, scor 6-3, 2-6, 2-6.

VIDEO L-a invins si apoi i-a implinit un vis - Cum si-a bucurat Rafael Nadal adversarul de la ATP Madrid

Rafael Nadal a reusit luni sa se califice in optimi la ATP Madrid, dupa un meci de peste trei ore impotriva lui Pedro Cachin, incheiat in trei seturi, scor 6-1, 5)6-7, 6-3.

Rafael Nadal, calificare muncita in optimi la ATP Madrid - Meci de peste trei ore

Rafael Nadal s-a calificat luni in optimile turneului ATP de la Madrid, dupa ce l-a invins in trei seturi pe Pedro Cachin, scor 6-1, 5)6-7, 6-3.

Campioana de la US Open, eliminata in optimi la WTA Madrid

Coco Gauff a fost eliminata in optimile turneului WTA de la Madrid, dupa ce a fost invinsa in trei seturi de Madison Keys, scor 4)6-7, 6-4, 4-6.

Jucatoarea de 17 ani, calificare in sferturile WTA Madrid - A eliminat inca o favorita

Mirra Andreeva a obtinut calificarea in sferturile turneului WTA de la Madrid, dupa ce a invins-o in doua seturi pe Jasmine Paolini, scor 7-62), 6-4.

Daniil Medvedev, in optimi la ATP Madrid - Rusul, la un pas de a fi eliminat

Daniil Medvedev a obtinut calificarea in optimile turneului ATP de la Madrid, dupa ce a trecut in trei seturi de Sebastian Korda, scor 5-7, 7-64), 6-3.

Aryna Sabalenka, calificare chinuita in optimi la Madrid - Set pierdut cu locul 183 WTA

Aryna Sabalenka a obtinut calificarea in optimile turneului WTA de la Madrid, dupa ce a invins-o in trei seturi pe Robin Montgomery, scor 6-1, 5)6-7, 6-4.

WTA Madrid: Jaqueline Cristian, eliminata in turul trei de cea mai in forma jucatoare din circuit

Jaqueline Cristian a fost eliminata in turul trei al turneului WTA de la Madrid, dupa ce a fost invinsa in trei seturi de Danielle Collins, scor 6-3, 4-6, 1-6.

Carlos Alcaraz, in optimi la ATP Madrid dupa o noua victorie categorica

Carlos Alcaraz a obtinut calificarea in optimile turneului ATP de la Madrid, dupa ce a trecut in doua seturi de Thiago Seyboth Wild, scor 6-3, 6-3.

Jucatoarea de 16 ani a eliminat campioana de la Wimbledon in turul trei la WTA Madrid

Mirra Andreeva a obtinut calificarea in optimile turneului WTA de la Madrid, dupa ce a invins-o in doua seturi pe Marketa Vondrousova, scor 7-5, 6-1.

Favoritul numarul noua, eliminat in turul doi la ATP Madrid

Grigor Dimitrov a fost eliminat in turul doi la ATP Madrid, dupa ce a fost invins in trei seturi de Jakub Mensik, scor 2-6, 7-64), 3-6.

inca o favorita eliminata de la WTA Madrid

Liudmila Samsonova a fost eliminata in turul trei al turneului WTA de la Madrid, dupa ce a fost invinsa in doua seturi de Madison Keys, scor 6-2, 6-3.

VIDEO Rafael Nadal, cea mai importanta victorie din sezonul de zgura - E in turul trei la ATP Madrid

Rafael Nadal a obtinut calificarea in turul trei al turneului ATP de la Madrid, dupa ce l-a invins in doua seturi pe Alex De Minaur, scor 7-66), 6-3.

Elevul lui Patrick Mouratoglou, in turul trei la ATP Madrid - Duel de aproape trei ore

Holger Rune a obtinut calificarea in turul trei al turneului ATP de la Madrid, dupa ce l-a invins in trei seturi pe Mariano Navone, scor 5-7, 7-62), 6-4.

actualitate, 15:15