15:30

Steaua Bucuresti si Concordia Chiajna obtin victorii importante, sambata, in etapa a opta din Liga 1

Steaua a castigat pe teren propriu in fata Viitorului, scor 3-0, intr-un meci din etapa a opta din play-off-ul Ligii 1. Pentru gazde au marcat: Varela, minutul 2, Chipciu, in minutul 28, iar Gregory Tade a inchis tabela in minutul 67. continuă pe România Liberă

O noua victorie pentru Concordia Chiajna in play-out-ul Ligii I. Milevski a lovit iar

Formatia Concordia Chiajna a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 3-1, echipa ACS Poli Timisoara, intr-un meci contand pentru etapa a VIII-a a a play-out-ului Ligii I.

O noua victorie pentru Concordia Chiajna in play-out. Milevski a lovit iar

Concordia Chiajna castiga la Timisoara si se indeparteaza de zona fierbine a clasamentului

Victorie mare pentru Concordia Chiajna, sambata seara, pe terenul celor de la ACS Poli Timisoara, cu scorul 3-1.

Ce masuri ia Politia Capitalei pentru meciul Steaua Bucuresti - F.C. Viitorul

Aproximativ 130 de politisti bucuresteni au fost mobilizati, sambata, pentru a mentine ordinea publica si siguranta rutiera, pentru meciul de fotbal dintre echipele Fotbal Club Steaua Bucuresti si F. Viitorul, care va avea loc pe Stadionul National Arena.

actualitate, 15:30