09:00

Suporter Infarct

Tragedie in prelungirile meciului Rapid FC U Craiova. A facut infarct si a decedat: Omul asta si-a dat viata pentru echipa. E cumplit!

Chiar daca FCU Craiova a obtinut o victorie importanta pe terenul Rapidului, 2-1, bucuria succesului a fost umbrita de o veste tragica. Un suporter, in varsta de 47 de ani, a suferit un infarct in prelungirile meciului. Un suporter a suferit un infarct in prelungirile meciului .

Un suporter al lui FC U Craiova a decedat in timpul meciului cu Rapid: Omul asta si-a dat viata pentru echipa. E cumplit!

Tragedie la meciul la Rapid - FCU Craiova. A facut infarct de bucurie. Era un suporter devotat

Victoria oltenilor a fost umbrita de moartea unui sustinator.

Tragedie pe Giulesti - Un suporter al echipei U Craiova 1948 a murit la finalul meciului cu Rapid

U Craiova 1948 a anuntat, vineri seara, moartea unui suporter al echipei, care a suferit un infarct in prelungirile meciului cu Rapid etapa a 25-a a SuperLigii).

Un suporter de la CFR Cluj a facut infarct la meciul cu Slavia Praga

Jocul din Gruia a inceput bine pentru echipa lui Dan Petrescu: CFR Cluj au deschis scorul, pe teren propriu, in minutul 11; Ciprian Deac a transformat un penalty. in minutul 26, arbitrul a intrerupt partida dupa ce un suporter al lui CFR Cluj a avut nevoie de ingrijiri medicale iar doi medici s-au deplasat imediat in tribune. A fost nevoie de o ambulanta pe teren, in zona in care se afla iubitorul sportului. Conform unor colegi din tribune, acesta ar fi suferit un infract .

LaLiga: Barcelona, victorie categorica la Cadiz Meciul, intrerupt o ora dupa ce un suporter a suferit un infarct

Barcelona s-a impus sambata cu 4-0 pe terenul echipei Cadiz, dar fotbalul a trecut in plan secund in meciul din etapa a cincea din LaLiga.

Un suporter a murit la meciul dintre FC U Craiova 1948 si CSU Craiova

Eveniment nefericit la meciul de fotbal FC U Craiova CSU Craiova dupa ce un suporter al echipei FC Universitatea 1948 a murit, in noaptea de duminica spre luni, dupa ce a facut infarct pe stadion. Acesta sosise din Caras-Severin pentru a fi alaturi de echipa favorita. Politistii din Craiova au deschis un dosar penal .

SOC TOTAL! Dupa Wimbledon, urmeaza NUNTA! Simona Halep, CERUTA DE SOTIE chiar pe aeroport, la sosirea in tara (FOTO)

Surpriza imensa pentru Simona Halep, la revenirea in tara, dupa ce a triumfat la Wimbledon.

VIDEO Un suporter a murit pe stadion in Germania; fanii au cantat celebrul Youll Never Walk Alone in solidaritate cu familia victimei

Partida de fotbal dintre Borussia Dortmund si FSV Mainz 05 a trecut in planul secund, duminica seara, dupa ce un fan al Borussiei a decedat pe stadion din cauza unui infarct. Un alt fan al galben-negrilor a suferit si el un infarct si a fost transportat de urgenta la spital; intr-unul dintre cele mai emotionante momente petrecute pe terenul de fotbal in acest sezon, fanii echipei din Dortmund au cantat celebra melodie Youll Never Walk Alone.

Un suporter al Braziliei a suferit un infarct si A MURIT in timpul penalty-urilor din partida cu Chile

Un suporter al Braziliei a murit ieri, in timpul loviturilor de departajare din meciul pe care Brazilia l-a castigat in fata reprezentativei Chile, in Cupa Mondiala. Omul avea 69 de ani si se afla int.

Petrolul vs Vitesse: Un suporter al olandezilor a murit dupa ce a facut infarct

Un suporter al echipei Vitesse a murit, in cursul zilei de joi, dupa ce a facut infarct, sustine gsp. ro. Fanul se afla la o terasa din Ploiesti in momentul in care i s-a facut rau.

Meci de infarct. Un suporter a murit dupa ce echipa pe care o sustinea a marcat

Sfarsit tragic pentru suporterul unei echipe locale din Bihor. Tanarul, in varsta de 30 de ani, a suferit un infarc imediat ce echipa pe care o sustinea a marcat golul egalizator al partidei.

actualitate, 09:00