01:05

Tensiune in vestiarul nationalei. Razvan Marin a explodat dupa meciul cu Macedonia de Nord: Sunt nervos si suparat

Mijlocasul Razvan Marin s-a declarat nemultumit pentru ca a jucat putin in cele trei meciuri ale nationalei Romaniei din aceasta luna septembrie. continuă pe Online Sport

Razvan Marin a rabufnit la adresa selectionerului Mirel Radoi - Ce l-a nemultumit dupa egalul cu Armenia

Internationalul roman Razvan Marin s-a aratat nemultumit de faptul ca Mirel Radoi l-a utilizat titular doar in meciul cu Liechtenstein, intrand sub 20 de minute in partida terminata la egalitate de Romania, miercuri, in fata Armeniei.

Razvan Marin a rabufnit la adresa selectionerului Mirel Radoi - Ce l-a nemultumit dupa egalul cu Macedonia de Nord

Internationalul roman Razvan Marin s-a aratat nemultumit de faptul ca Mirel Radoi l-a utilizat titular doar in meciul cu Liechtenstein, intrand sub 20 de minute in partida terminata la egalitate de Romania, miercuri, in fata Macedoniei de Nord.

Raspunsul selectionerului Mirel Radoi - Cum comenteaza nemultumirile lui Razvan Marin

Romania a remizat in deplasare cu Macedonia de Nord 0-0), iar la finalul partidei Razvan Marin s-a aratat nemultumit de faptul ca a jucat prea putin si nu pe postul pe care da cel mai bun randament. Raspunsul selectionerului Mirel Radoi nu s-a lasat prea mult asteptat.