17:30

FC Vaslui - Sageata Navodari, scor 1-0 in etapa a V-a a Ligii I

Luni seara s-a disputat ultimul meci aletapei a V-a intre FC Vaslui si Sageata Navodari, partida castigata de gazde cu scorul de 1-0 1-0). Unicul gol al partidei a fost inscris de Celeban, in minutul. continuă pe B1

VIDEO FC Vaslui-Sageata Navodari 1-0. Echipa moldava este neinvinsa pe teren propriu de 25 de meciuri

FC Vaslui a invins la limita, scor 1-0 pe Sageata Navodari in epilogul etapei a V-a din Liga 1, semnand a doua victorie din actuala editie de campionat. in schimb, pentru oaspeti a fost a doua infrangere consecutiva, dupa un start lansat de sezon.

FC Vaslui - Sageata Navodari, 1 - 0

Moldovenii au reusit sa se impuna in duelul cu nou-promovata, gratie unui gol marcat de Celeban, in minutul 26. Victoria de luni i-a propulsat pe vasluieni pe locul 8 in clasament, insa echipa.

Universitatea Cluj - Concordia Chiajna, scor 0-3; Vaslui-Sageata Navodari 1-0

Formatia Concordia Chiajna a invins, luni, in deplasare, cu scorul de 3-0 1-0), echipa Universitatea Cluj, intr-un meci din etapa a V-a a Ligii I, potrivit Mediafax. In ultimul meci al etapei, FC Vaslui a invins la limita pe teren propriu pe nou promovata Sageata Navodorari.

actualitate, 17:30