05:30

VIDEO WTA Nurnberg: Momente controversate oferite de Yulia Putintseva in meciul cu Sorana Cirstea - Jucatoarea noastra, deranjata de comportamentul adversarei: Acum ce mai vrei?

Sorana Cirstea 67 WTA) si Yulia Putintseva 28 WTA) sunt adversare in sferturile de finala ale turneului WTA International de la Nurnberg, insa partida programata joi a fost intrerupta in setul decisiv, la scorul de 6-3, 3-6, 4-4, din cauza intunericului. Putintseva a avut o atitudine nepotrivita pentru o jucatoare din circuitul profesionist de tenis, refuzand de mai multe ori sa continue jocul. continuă pe Hotnews

actualitate, 05:30