01:05

CM 2014. Franta - Honduras: 3-0 si, in sfarsit, tehnologia Goal Line e folositoare

Franta si Honduras s-au intalnit duminica, in cadrul celei de-a doua partide a grupei E, iar echipa din Hexagon s-a impus cu 3-0. Cu aceasta ocazie, tehnologia Goal Line si-a dovedit utilitatea, fiind hotaratoare la cel de-al doilea gol. continuă pe Adevărul

CM 2014. Franta - Honduras: 1-0, dupa un penalti transformat in ultimele minute ale primei reprize

Franta si Honduras se intalnesc duminica, incepand cu ora 22. 00, in cadrul celei de-a doua partide a grupei E. in primul meci, disputat in aceeasi zi, Elvetia a invins Ecuador cu 2-1.

CM 2014. VIDEO Franta - Honduras: 3-0 Tehnologia Goal Line e folositoare

Franta - Honduras, in cel de-al doilea meci al grupei E

CM Fotbal: Franta - Honduras 3-0 / Tripla Benzema

Franta a invins duminica seara selectionata Hondurasului cu 3-0, dupa 3 goluri inscrise de Karim Benzema primul din penalty), intr-un meci contand pentru grupa E a Cupei Mondiale de fotbal din Brazilia. Partida s-a disputat pe stadionul Beira-Rio din Porto Alegre.

Avancronica Franta-Honduras. Cocosii n-au mai castigat in deschidere din 1998 (LIVE, 22:00)

Stadionul Beira Rio din Porto Alegre gazduieste duminica seara debutul Frantei la Cupa Mondiala, o echipa a Frantei care a alternat in ultimii 16 ani rezultatele de rasunat cu esecuri lamentabile.