11:15

ACS Poli castiga dramatic la Medias

Gaz Metan Medias a rezistat bine in fata lui ACS Poli, in ciuda faptului ca a evoluat cu un om in minus inca din minutul 3. Mai mult decat atat, mediesenii au ratat doua lovituri de pedeapsa in minutele 73 si 78, pentru ca Florin Nanu sa ofere cireasa de pe tort, scor final 0-1, cu o reluare spectaculoasa din fata portii. continuă pe Online Sport

Liga I: Gaz Metan Medias - ACS Poli Timisoara, scor 0-1

Formatia ACS Poli Timisoara a invins, luni, in deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Gaz Metan Medias, in ultimul meci al etapei a XX-a a Ligii I. in cadrul meciului mediesenii au ratat doua lovituri de la 11 .

Gaz Metan - ACS Poli 0-1. Timisoara a jucat un meci intreg cu un om in plus, Medias a ratat doua penaltyuri

In primul meci de la reluarea campionatului Gaz Metan Medias si ACS Poli au ioferit un spectacol de slaba factura. Banatenii au jucat un meci intreg cu un om in plus, iar gazdele au ratat doua lovituri de pedeapsa.

MINUT cu MINUT Ceahlaul-U Cluj 1-1, Concordia-Steaua 1-4 si Gaz Metan-ACS Poli 0-1

Prima etapa din 2014 s-a incheiat, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 1-1,Concordia-Steaua 1-4si Gaz Metan-ACS Poli 0-1, toate transmise LIVETEXT pe site.

LIVE Liga 1 Gaz Metan-ACS Poli 0-0

Prima etapa din 2014 se incheie, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 1-1,Concordia-Steaua 1-4si Gaz Metan-ACS Poli 20:30), toate transmise LIVETEXT pe site.

LIVE Liga 1 Concordia-Steaua 0-3 si Gaz Metan-ACS Poli 0-0

Prima etapa din 2014 se incheie, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 1-1,Concordia-Steaua 19:30) si Gaz Metan-ACS Poli 20:30), toate transmise LIVETEXT pe site.

LIVE Liga 1 Concordia-Steaua 0-2 si Gaz Metan-ACS Poli 0-0

LIVE Liga 1 Ceahlaul-U Cluj (18:00), Concordia-Steaua (19:30) si Gaz Metan-ACS Poli (20:30)

Prima etapa din 2014 se incheie, luni seara, cu urmatoarele trei jocuri:Ceahlaul-U Cluj 18:00), Concordia-Steaua 19:30) si Gaz Metan-ACS Poli 20:30), toate transmise LIVETEXT pe site.

Patru noi jucatori au fost prezentati de ACS Poli

Deja prezenti la club de vreo luna, patru noi jucatori au fost prezentati oficial de ACS Poli Timisoara. Nici o surpiza, chiar daca Aurel Sunda il dorea pe Messi la echipa, acesta nu era disponibil, asa cum a recunoscut tehnicianul timisorean. in locul lui au venit Hasani, Morariju, Ahmetovic, Edon Hasani si Staicu. Numele lor nu spun multe, dar sunt de perspectiva, garanteaza antrenorul.

actualitate, 11:15