20:30

ASA Tg.Mures se impune la Iasi printr-un gol norocos

Vicecampioana ASA Tg. Mures a castigat, vineri seara, disputa din deplasare cu CSMS Iasi, cu 1-0. continuă pe Online Sport

LIVE Liga 1, Etapa 9: CSMS Iasi-ASA Tg.Mures 0-1

Etapa a 9-a din Liga 1 debuteaza vineri cu doua partide:Voluntari-CSU Craiova 18:30) si CSMS Iasi-ASA Tg. Mures 21:00). Urmariti live text in aceasta pagina fiecare meci in parte, minut cu minut.

LIVE Liga 1, Etapa 9: CSMS Iasi-ASA Tg.Mures 0-0

LIVE Liga 1, Etapa 9: CSMS Iasi-ASA Tg.Mures (21:00)

LIVE Liga 1, Etapa 9: Voluntari-CSU Craiova (18:30) si CSMS Iasi-ASA Tg.Mures (21:00)

CSMS Iasi invinsa de ASA Targu Mures, scor 0-1, in Liga I

Formatia CSMS Iasi a fost invinsa, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 0-0), de echipa ASA Targu Mures, intr-un meci din etapa a IX-a a Ligii I. Golul a fost marcat de Ramiro Costa, in minutul 52,.

actualitate, 20:30