15:15

ASA Tirgu Mures tine Steaua sub presiune, dupa victoria in fata lui CSU

ASA Tirgu Mures pus capat seriei de 19 etape fara infrangere a lui CSU Craiova, scor 2-1, apropiindu-se la doar un punct de Steaua in clasamentul Ligii 1. Zicu a punctat ideal pentru gazde, in minutele de prelungire ale primei reprize, iar NDoye le-a oferit un final relativ linistit celor 7000 de oameni prezenti in tribunele stadionului Trans-Sil. Andrei Herghelegiu a redus din diferenta, in minutul 90. continuă pe Online Sport

Liga 1: ASA Targu Mures - CSU Craiova 2-1/ La un punct de lider

ASA Targu Mures a invins, sambata, pe teren propriu, scor 2-1, formatia CS Universitatea Craiova, intr-o partida contand pentru etapa a XXVI-a a Ligii I. In urma acestui rezultat, echipa pregatita de Liviu Ciobotariu s-a apropiat la un singur punct de liderul Steaua campioana are o partida mai putin disputata).

CS U Craiova a suferit prima infrangere din mandatul Cartu-Sandoi, 1-2 in fata celor de la ASA Targu-Mures

Echipa ASA Targu Mures a invins, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 1-0), formatia CS Universitatea Craiova, intr-un meci contand pentru etapa a 26-a a Ligii I.

Edu Oriol a ramas cu o amintire neplacuta de la meciul FC Rapid - ASA Targu Mures

Meciul dintre FC Rapid si ASA Targu Mures, incheiat cu o victorie dramatica a oaspetilor, scor 2-1, l-a lasat pe mijlocasul spaniol Edu Oriol fara un dinte si cu mai multe puncte de sutura la buza.

Liga I: Rapid - ASA Targu Mures 1-2 / FC Botosani - Chiajna 3-0 / FC Viitorul - Gaz Metan Medias 1-0

Formatia FC Botosani a invins, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 3-0 0-0), echipa Concordia Chiajna, intr-un meci contand pentru etapa a XXV-a a Ligii I. FC Viitorul a invins acasa Gaz Metan Medias, scor 1-0, iar Rapid a cedat in fata propriilor suporteri, 1-2, in partida cu ASA Targu Mures.

LIVE Liga 1, Etapa 26: ASA Tirgu Mures-CSU Craiova 2-0

Onlinesport transmite in direct, LIVE TEXT, toate cele 9 meciuri ale rundei cu numarul 26 din Liga 1: U Cluj-CFR Cluj 1-0), Chiajna-CSMS Iasi 2-1), ASA Tirgu Mures-CSU Craiova 16:30) si Dinamo-Rapid 19:00), FC Brasov-FC Botosani duminica, 17:30) siAstra-Steaua 20:00), Otelul-Pandurii luni, 15:30), Ceahlaul-Gaz Metan Medias 18:00) si Petrolul-Viitorul 20:30).

LIVE Liga 1, Etapa 26: Chiajna-CSMS Iasi (14:00), ASA Tirgu Mures-CSU Craiova (16:30) si Dinamo-Rapid (19:00)

Onlinesport transmite in direct, LIVE TEXT, toate cele 9 meciuri ale rundei cu numarul 26 din Liga 1: U Cluj-CFR Cluj 1-0), Chiajna-CSMS Iasi sambata, 14:00), ASA Tirgu Mures-CSU Craiova 16:30) si Dinamo-Rapid 19:00), FC Brasov-FC Botosani duminica, 17:30) siAstra-Steaua 20:00), Otelul-Pandurii luni, 15:30), Ceahlaul-Gaz Metan Medias 18:00) si Petrolul-Viitorul 20:30).

actualitate, 15:15