17:00

Asa am trait Gaz Metan - Dunarea Calarasi

Ultima etapa a sezonului regular din Liga 1 Betano a continuat, sambata, cu meciul dintre Gaz Metan Medias si Dunarea Calarasi. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul . continuă pe Online Sport

LIVE Gaz Metan - Dunarea Calarasi

Ultima etapa a sezonului regular din Liga 1 Betano continua, sambata, cu meciul dintre Gaz Metan Medias si Dunarea Calarasi. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

LIVE Gaz Metan - Dunarea Calarasi (13:00)

Dunarea joaca sambata, 2 martie, de la ora 13.00, la Medias, cu Gaz Metan

In ultima etapa a sezonului regulat, Dunarea va merge la Medias pentru partida cu Gaz Metan. Partida Gaz Metan Medias Dunarea se va disputa sambata, 2 martie de la ora 13.

Asa am trait Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu 1-2 in sferturile Cupei Romaniei

Cupa Romaniei a continuat, miercuri, cu meciul Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu din faza sferturilor de finala cu incepere de la ora 17:00.

Cupa Romniei: Astra Giurgiu, n semifinale dupa 2-1 vs Dunarea Calarasi

Formatia Astra Giurgiu s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a invins, miercuri, la Giurgiu, cu scorul de 2-1, echipa Dunarea Calarasi, in sferturile de finala ale competitiei. Golurile invingatorilor au fost marcate de Hambo, in minutele 5 si 7. Pentru Dunarea a inscris Munteanu, in minutul 90.

LIVE Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu in sferturile Cupei Romaniei (17:00)

Cupa Romaniei continua, miercuri, cu meciul Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu din faza sferturilor de finala cu incepere de la ora 17:00.

LIVE Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu 0-2 in sferturile Cupei Romaniei. Inceput fulminant al giurgiuvenilor

Liga 1: Dinamo, victorie n ultima etapa a sezonului regulat (2-1 vs Concordia Chiajna)

FC Dinamo a invins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 2-1 1-0), echipa Concordia Chiajna, in etapa a XXVI-a a Ligii I, ultima a sezonului regulat.

actualitate, 17:00