01:05

Astra - ASA Tg. Mures 1-0: antrenorul Mutu e de ultimul loc. Ce bilant are fostul international de cand sta numai pe banca

Spre dezamagirea urmaritoarelor, giurgiuvenii au castigat, relativ lejer, cu echipa care ocupa locul 6 din 6 in play-off. Succesul putea fi si mai clar, daca arbitrul Istvan Kovacs nu le-ar fi refuzat gazdelor un penalty clar la Alibec, in prima repriza. continuă pe Adevărul

Adrian Mutu antrenorul din umbra de la ASA Tg.Mures

Atacantul Adrian Mutu n-a evoluat niciun minut luni seara in meciul ASA Tg. Mures-Dinamo, incheiat la egalitate scor 0-0, iar la final noul antrenor principal al muresenilor, George Ciorceri, a declarat ca fostul international a acceptat sa-i fie secund.

Astra ramane pe primul loc in Liga 1 dupa victoria cu ASA Tg.Mures

Astra Giurgiu a pierdut ambele intalniri cu ASA Tg. Mures din sezonul regulat, dar echipa lui Marius Sumudica si-a luat revansa in etapa a 3-a din playoff, impunandu-se cu 1-0 0-0) pe teren propriu.

Schimbare majora pentru Adrian Mutu: A devenit secundul lui Ciorceri la ASA Targu Mures

Antrenorul principal al echipei ASA Targu Mures, George Ciorceri, a anuntat luni seara, la finalul partidei cu Dinamo, incheiata cu scorul de 0-0, in etapa a doua a play-off-ului Ligii 1 de fotbal,.

Grigoras il inteapa pe Mutu: Si-a dat seama ca nu mai are ce cauta pe teren

Petre Grigoras, antrenorul demis de ASA Tg. Mures dupa doar doua etape in acest an, continua declaratiile acide indreptate impotriva lui Adrian Mutu, considerat de multi principalul artizan al indepartarii acestuia de pe banca muresenilor.