23:45

BARCELONA - JUVENTUS LIVE. ONLINE STREAM Liga Campionilor DOLCE Sport - VIDEO

ONLINE STREAM Liga Campionilor DOLCE Sport - VIDEO. Barcelona si Juventus se intalnesc in mansa retur a sferturilor de finala din CHAMPIONS LEAGUE. Catalanii. continuă pe Antena3

LIVE BARCELONA - JUVENTUS LIVE. ONLINE STREAM Liga Campionilor DOLCE Sport - VIDEO

LEICESTER CITY - ATLETICO MADRID LIVE. ONLINE STREAM Liga Campionilor DOLCE - VIDEO

ONLINE STREAM Liga Campionilor DOLCE - VIDEO. Leicester inca mai spera la o calificarea in semifinalele CHAMPIONS LEAGUE. Englezii vor primi vizita lui Atletico.

REAL MADRID - BAYERN MUNCHEN LIVE. ONLINE STREAM Liga Campionilor DOLCE - VIDEO

Real Madrid si Bayern Munchen joaca astazi returul sferturilor de finala ale UEFA Champions League. Meciul se va juca pe Bernabeu, de la 21:45, iar autoritatile spaniole au luat deja masuri de securitate.

AS Monaco - Borussia Dortmund LIVE TEXT. Confruntare pentru careul de asi al Ligii Campionilor

ONLINE STREAM Liga Campionilor DOLCE Sport - VIDEO. AS Monaco si Borussia Dortmund se intalnesc in mansa retur a sferturilor de finala din CHAMPIONS LEAGUE. Francezii pornesc.

SOC pe Camp NOU! Nimeni nu se astepta! Rezultat final la Barcelona - Juventus

A doua minune de la Barcelona nu a mai avut loc, iar Juventus Torino a obtinut calificarea in semifinalele Ligii Campionilor, alaturi de AS Monaco, Real Madrid si Atletico Madrid. Meciul retur dintre.

AS Monaco - Borussia Dortmund LIVE TEXT. Debut in forta al partidei din Liga Campionilor

AS Monaco pare sa fi rezolvat soarta calificarii in semifinale dupa primele 15 minute la partidei cu Borussia Dortmund. Kylian Mbappe a deschis scorul in minutul 3 pentru gazde, iar.

AS Monaco s-a calificat in semifinalele Ligii Campionilor

CFR Cluj - FCSB (Steaua Bucuresti) LIVE. ONLINE STREAM DIGI SPORT - VIDEO

CFR Cluj - FCSB Steaua Bucuresti) LIVE.

Un pont pe zi: Cum sa pariem si care sunt cele mai interesante cote pentru meciul Barcelona - Juventus (VIDEO)

Dan Bara a vorbit in editia de miercuri noaptea a emisiunii Un Pont pe Zi despre meciul Barcelona - Juventus. Cu aceasta ocazie, realizatorul a prezentat si cele mai interesante cote si.