14:00

BAYERN - REAL MADRID. Cristiano Ronaldo intoarce soarta partidei din sferturile Ligii Campionilor

Real Madrid a castigat partida tur din duelul cu Bayern, disputata la Munchen, in sferturile Ligii Campionilor. Spaniolii s-au impus cu scorul de 2-1, dupa o dubla semnata de. continuă pe Antena3

BAYERN - REAL MADRID LIVE. ONLINE STREAM Champions League DOLCE SPORT - VIDEO

ONLINE STREAM Champions League DOLCE SPORT - VIDEO. Bayern Munchen si Real Madrid se confrunta in sferturile de finala din LIGA CAMPIONILOR. Vedeta echipei gazda, Robert.

Ronaldo face diferenta in deplasare cu Bayern

Real Madrid a revenit de la 0-1 si a castigat pentru a doua oara consecutiv pe terenul lui Bayern Munchen prin dubla lui Cristiano Ronaldo, miercuri seara, in prima mansa a sferturilor din Liga Campionilor.

LIVE Bayern Munchen - Real Madrid 1-1. Ronaldo egaleaza

De la 21:45 transmitem live text meciul Bayern Munchen - Real Madrid din sferturile Ligii Campionilor, un duel clasic pentru fotbalul european.

LIVE Bayern Munchen - Real Madrid (21:45)

LIVE Bayern Munchen - Real Madrid 0-0

Bayern Real, un clasic al fotbalului european

Miercuri seara vom fi martorii celei de-a 23-a intalniri intre Bayern Munchen si Real Madrid, doua dintre formatiile etalon ale fotbalului european.

Liga Campionilor: Bayern Munchen - Real Madrid (21:45) - Finala din sferturi

Tragerea la sorti i-a scos in cale Realului campioana en-titre a Europei) unul din cei mai dificili adversari pe care putea sa ii intalneasca in sferturile Champions League: Bayern Munchen. Mansa tur se disputa in aceasta seara, pe Allianz Arena, cu incepere de la ora 21:45. Se vor mai juca astazi: Atletico Madrid vs Leicester si Borussia Dortmund vs AS Monaco meci care ar fi trebuit sa se dispute marti).

actualitate, 14:00