23:15

Cfr Calificat

Corvinul Hunedoara s-a calificat in finala Cupei Romaniei, dupa meciul cu FC Voluntari, 3-1

Corvinul Hunedoara s-a calificat miercuri seara, 17 aprilie, in finala Cupei Romaniei, dupa meciul cu FC Voluntari. Dupa ce a reusit sa treaca de CFR Cluj in sferturi, meci in urma caruia Adrian Mutu si-a dat demisia de la conducerea clubului, Corvinul Hunedoara i-va invins pe ilfoveni, 3-1. Corvinul Hunedoara, prima finalista din Cupa Romaniei .

infrangere dureroasa pentru CFR Cluj, 4-0 cu Corvinul Hunedoara in semifinalele Cupei Romaniei

CFR Cluj a fost zdrobita cu scorul de 4-0 1-0) de echipa de liga secunda Corvinul Hunedoara, care s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei la fotbal, marti seara, pe teren propriu.

CFR Cluj, naucita de Corvinul, din Liga 2, in sferturile Cupei Romaniei. Fosta campioana a Romaniei, spulberata, rateaza semifinalele

CFR Cluj a pierdut dramatic in fata Corvinul Hunedoara, echipa din Liga 2 condusa de Florin Maxim, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei, scor 0-4. Astfel, hunedorenii s-au calificat in semifinalele Cupei Romaniei. Corvinul Hunedoara s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa meciul cu CFR Cluj .

Surpriza de proportii in primul sfert de finala din Cupa Romaniei Betano. CFR-ul lui Mutu umilit de o echipa din Liga 2

Corvinul Hunedoara a furnizat surpriza si s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei Betano, dupa ce a rasturnat complet calculele hartiei in disputa cu CFR Cluj. Asa am trait Corvinul Hunedoara - CFR Cluj .

Farul si Sepsi s-au calificat in play-off, dupa o seara incendiara in Liga 1! Clasamentul din Top 6 al SuperLigii, la injumatatire

Farul si Sepsi Sf. Gheorghe s-au calificat in play-off, dupa niste partide nebune in Liga 1. Vineri seara, 8 martie, au fost stabilite toate echipele calificate in play-off-ul SuperLigii. Echipele calificate in play-off-ul Ligii 1 Alaturi de FCSB, Rapid, CFR Cluj si Universitatea Craiova, au mai obtinut calificarea in play-off si Sepsi si Farul.

Universitatea Cluj si CFR Cluj s-au calificat in sferturile Cupei Romaniei

Universitatea Cluj si CFR Cluj s-au calificat, miercuri seara, in sferturile de finala ale Cupei Romaniei la fotbal, dupa rezultatele inregistrate in Grupa B a competitiei.

Sepsi OSK, in turul trei preliminar al Conference League. CFR Cluj a fost eliminata

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe s-a calificat in turul 3 preliminar al Europa Conference League, dupa ce s-a impus cu 4-0 in fata formatiei bulgare CSKA Sofia, joi seara, pe teren propriu, in mansa secunda a turului 2 preliminar al competitiei. Pe de alta parte, CFR Cluj a pierdut cu 2-1 returul cu Adana Demirspor si .

CFR Cluj va juca in Conference League. Ardelenii au castigat barajul cu FCU Craiova

CFR Cluj s-a calificat in Conference League, dupa ce a castigat barajul pentru cupele europene jucat impotriva celor de la FC U Craiova, cu scorul de 1-0, dupa prelungiri, joi seara, pe teren propriu. Unicul gol al partidei a fost inscris de fundasul croat Denis Kolinger, in minutul 97, cu capul, din centrarea lui Claudiu .

Farul, noua campioana, s-a impus si in ultima etapa

Echipa CFR Cluj a pierdut duminica, pe propriul teren, scor 1-2, meciul din ultima etapa a play-off-ului, cu Farul Constanta, dar s-a calificat pentru barajul care asigura prezenta in Conference League.

Sepsi, scor de forfait cu CFR Cluj. Specialista Cupei merge in finala

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe a invins-o cu scorul de 3-0 pe CFR Cluj si s-a calificat pentru a treia oara in ultimile patru sezoane in finala Cupei Romaniei. Detinatoarea trofeului s-a impus prin golurile marcate de Nicolae Paun, Marius Stefanescu si Mario Rondon. Ardelenii au evoluat mai bine de o repriza in zece oameni, fundasul .

CFR Cluj, eliminata din Cupa Romaniei. Burca nu putea sa alerge. Cine va juca finala cu Sepsi?

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe s-a calificat in finala Cupei Romaniei la fotbal, dupa ce a invins-o pe CFR Cluj cu scorul de 3-0 2-0), miercuri seara, pe teren propriu, in prima semifinala. Joi seara va avea loc cealalta finala, Universitatea Cluj UTA Arad Formatia covasneana a castigat categoric prin golurile marcate de Nicolae Paun 10), Marius Stefanescu 29) si Mario Rondon 81). Joi seara va avea loc cealalta finala, Universitatea Cluj UTA Arad ora 19:00).

Dan Petrescu: Burca nu putea sa alerge. Acolo s-a pierdut meciul, la cartonasul rosu. Cine va juca finala cu Sepsi?

Sepsi OSK s-a calificat in finala Cupei Romaniei, dupa ce i-a batut pe clujenii de la CFR cu 3-0

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe s-a calificat in finala Cupei Romaniei la fotbal, dupa ce a invins-o pe CFR Cluj cu scorul de 3-0 2-0), miercuri seara, pe teren propriu, in prima semifinala.

CFR Cluj, ultima semifinalista din Cupa Romaniei. Trupa lui Petrescu s-a chinuit cu FC Arges

CFR Cluj s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a invins-o pe FC Arges cu scorul de 1-0, joi seara, pe teren propriu, in ultimul sfert de finala al competitiei. Diferenta dintre campioana si penultima clasata, la capatul unui meci tern, cu putine faze de poarta, a fost facuta de golul marcat in minutul .

Dan Petrescu, discurs sumbru, dupa meciul in care CFR Cluj s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei. Nu pot baga toti jucatorii in meciul cu FSCB VIDEO

Dan Petrescu nu este linistit desi CFR Cluj s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa succesul cu FC Arges. Bursucul s-a plans ca nu are un lot prea numeros la dispozitie si a spus ca nu stie ce jucatorii va putea sa foloseasca in confruntarea cu FCSB, din campionat, programata duminica, 09. Dan Petrescu, ingrijorat .

CFR Cluj s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei

Campioana CFR Cluj s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a invins, cu scorul de 1-0 0-0), formatia FC Arges, in sferturile competitiei.

CFR Cluj s-a calificat cu emotii in semifinalele Cupei Romaniei

Echipa CFR Cluj a completat tabloul semifinalelor in Cupa Romaniei Betano, dupa ce a invins la limita pe FC Arges, cu 1-0, intr-un meci disputat pe teren propriu.

Trei tineri arestati dupa ce au furat sute de litri de motorina din vagoane cisterna

Trei barbati banuiti ca ar fi furat de mai multe ori din trenurile care se aflau in Gara CFR Saligny au fost retinuti, potrivit Rador preluata de G4Media. ro. Politistii de la Sectia Regionala de Politie Transporturi Constanta, sub coordonarea Parchetului de pe langa Judecatoria Medgidia, au efectuat o actiune intr-un dosar penal de furt calificat.

Gigi Becali recunoaste suprematia lui CFR Cluj. S-a calificat cu noroc, dar e de 10 ori peste noi

Patronul FCSB crede ca ardelenii s-au au trecut norocos in play-off-ul Conference League, dar ii lauda pe elevii lui Dan Petrescu.

Petrescu anunta hegemonia CFR-ului in Europa: Tot noi vom fi si in viitor

CFR Cluj s-a calificat in 16-imile Conference League, dupa ce a incheiat pe locul secund intr-o grupa cu Sivasspor, Slavia Praga si Ballkani.

actualitate, 23:15