21:45

Cfr Cfr

CFR Cluj Sepsi OSK 2-1! Muhar, omul providential al ardelenilor

CFR Cluj a invins-o in extremis pe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe, cu scorul de 2-1, pe teren propriu, intr-un meci din etapa cu numarul sapte a play-off-ului Ligii 1. CFR a deschis scorul in minutul 6 prin Muhar, dar covasnenii au egalat rapid din penalty, in minutul 20, prin Isnik Alimi, dupa ce Alin Fica .

Dan Petrescu a revenit mai devreme la CFR Cluj

Anuntat din vara la CFR Cluj, antrenorul Dan Petrescu n-a mai avut rabdare si a revenit mai devreme la carma formatiei din Gruia.

Superliga - play-off: CFR Cluj - Sepsi 2-1

Echipa CFR Cluj a invins duminica seara, pe teren propriu, scor 2-1, formatia Sepsi OSK, in etapa a saptea din play-off-ul Superligii.

VIDEO SuperLiga: CFR Cluj, victorie dramatica, cu doi oameni in plus pe teren

CFR Cluj a urcat pe locul doi in play-off-ul SuperLigii Romaniei, dupa ce s-a impus dramatic pe teren propriu cu Sepsi, scor 2-1, in etapa cu numarul 7.

CFR Cluj castiga la ultima faza cu Sepsi

Echipa CFR Cluj a obtinut trei puncte uriase in economia luptei pentru locul secund la finalul sezonului de Liga 1. Asa am trait CFR Cluj - Sepsi .

Asa am trait CFR Cluj - Sepsi

Am transmis live text in aceasta pagina meciul CFR Cluj - Sepsi, partida din etapa a 7-a in playoff.

SuperLiga: CFR Cluj vs Sepsi - Feroviarii, tot mai aproape de Europa

CFR Cluj - Sepsi, meci contand pentru etapa a 7-a a play-off-ului din campionatul Romaniei, este programat, duminica, 28 aprilie, de la ora 21:00, pe Stadionul Dr. Constantin Radulescu, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

Circulatia trenurilor in perioada Sarbatorilor de Paste |Anuntul CFR Calatori

CFR Calatori a anuntat un program de transport special pentru perioada Sarbatorilor de Paste.

Un tren care circula pe ruta Pitesti-Bucuresti Nord a ajuns la destinatie cu o intarziere de 310 minute CFR: Trenul a stationat 191 de minute pana a ajuns o locomotiva de ajutor

Trenul RE 13211 care circula pe ruta Pitesti-Bucuresti Nord a ajuns, vineri seara, la destinatie, cu o intarziere de 310 minute. Potrivit unui anunt CFR, locomotiva s-a defectat iar locomotiva de ajutor a fost asteptata timp de 191 de minute. Un tren care circula pe ruta Pitesti-Bucuresti Nord a ajuns la destinatie cu o intarziere de 310 minute .

Trenul cu o intarziere de 300 min: Sunt motive tehnice

Trenul RE 13211 operat de CFR Calatori care vine din Pitesti are o intarziere de 300 de min.

LPF a anuntat programul etapei 9 play-off play-out - Cand se joaca FCSB - CFR Cluj

Liga Profesionista de Fotbal a Romaniei a anuntat vineri programul etapei cu numarul 9 play-off play-out, iar capul de afis va fi duelul dintre FCSB si CFR Cluj.

Programul CFR de Paste 2024. Cum circula trenurile in perioada 1-6 mai

CFR Calatori a anuntat un program de transport special pentru perioada 1-6 mai. Anul acesta, ziua de 1 Mai cade miercuri, iar 2 mai devine punte, avand in vedere ca pe 3 mai este Vinerea Mare si pe 5 mai Pastele, urmat de inca o zi libera in Lunea Mare, pe 6 mai. in acest .

Universitatea Craiova, primul esec cu Galca pe banca! Oltenii au fost surclasati pe teren propriu de CFR Cluj

Universitatea Craiova a pierdut pe teren propriu in fata celor de la CFR Cluj cu scorul de 0-1, in etapa a sasea a play-off-ului Ligii 1. Singurul gol al partidei din Banie a fost marcat in minutul 71 de Daniel Birligea. Aflat in careu, Tachtsidis a intors pentru atacantul ceferist, iar acesta l-a invins pe .

Fotbalistul de la CFR Cluj care l-a desfiintat pe Adrian Mutu: Nu are caracter. A anuntat ca pleaca din Gruia

in loc de aut a fost gol. CFR Cluj a castigat in deplasare

Universitatea Craiova a fost invinsa de CFR Cluj cu scorul de 1-0 0-0), joi seara, pe teren propriu, intr-o partida din etapa a sasea a fazei play-off a Superligii de fotbal.

VIDEO SuperLiga: CFR Cluj, victorie uriasa pe terenul Universitatii Craiova

CFR Cluj a reusit o victorie extrem de importanta in Banie, scor 1-0 cu Universitatea Craiova, in etapa cu numarul sase din play-off-ul SuperLigii. Formatia ardeleana isi mentine in continuare sansele la locul secund.

Avarie informatica la CFR. Este imposibil de achizitionat bilete online sau de la automate

Joi, 25 aprilie, o avarie informatica la CFR afecteaza sistemul de rezervare a biletelor de tren ale CFR Calatori. Este imposibil de achizitionat bilete online sau de la automate .

LIVE Universitatea Craiova - CFR Cluj

Ultimul meci al etapei a 6-a din playoff se joaca in Banie intre Universitatea Craiova si CFR Cluj. Partida e live text in aceasta pagina, joi seara, de la ora 21:45.

SuperLiga: Universitatea Craiova vs CFR Cluj - Duel pentru Europa

Universitatea Craiova - CFR Cluj, meci contand pentru etapa a 6-a a play-off-ului din campionatul Romaniei, este programat, joi, 25 aprilie, de la ora 21:45, pe Stadionul Ion Oblemenco, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

CFR Cluj, absenta importanta la meciul cu Universitatea Craiova din play-off

CFR Cluj se lupta cu Farul Constanta, Universitatea Craiova si Rapid Bucuresti pentru locul doi in play-off-ul SuperLigii Romaniei, iar formatia ardeleana a suferit o pierdere mare inainte de duelul cu echipa lui Costel Galca.

actualitate, 21:45