19:00

CFR invinge Dinamo in inferioritate numerica

Fosta campioana a Romaniei a dispus la limita de Dinamo, scor 1-0, la capatul unei partide in care arbitrul a gasit ac de cojocul oaspetilor, neacordand penalti la un fault evident asupra lui Cosmin Matei. Singurul gol al intalnirii a fost reusit de Florin Costea, gratie unei pase de exceptie a lui Vasile Maftei. Gazdele au evoluat in inferioritate numerica inca din minutul 32, cand Ionut Radaa primit cartonas rosu pentru un gest nesportiv comis la mijlocul terenului. continuă pe Online Sport

CFR Cluj a invins Dinamo, cu toate ca a jucat mai mult de o repriza in inferioritate numerica

CFR Cluj s-a impus vineri, pe teren propriu, in fata celor de la Dinamo, cu scorul de 1-0. Feroviarii au reusit sa tina de rezultat mai mult de o repriza, cu toate ca au jucat in inferioritate numerica.

actualitate, 19:00