21:15

CFR invinge U in prelungiri si egaleaza Steaua

CFR Cluj s-a impus cu multa sansa in derbiul Clujului, 1-0 cu U, gratie golului inscris in prelungiri de Thiago Lopes. Cu un om in plus mai bine de o repriza, dupa eliminarea lui Mengolo, echipa lui Vasile Miriuta si-a aratat limitele in fata unui adversar care a aglomerat excelent in aparare. Mai mult decat atat, Mario Felgueiras a fost cel mai bun om al gazdelor, oferindu-i posibilitatea lui Thiago Lopes de a deveni eroul serii. CFR egaleaza Steaua in clasament, avand un golaveraj mai slab. continuă pe Online Sport

CFR castiga dramatic derbyul Clujului, scor 1-0, si egaleaza Steaua in clasamentul Ligii I

Un gol marcat de Thiago Lopes in al patrulea minut de prelungire a adus victoria lui CFR Cluj in fata Universitatii, in derbyul orasului. U Cluj a fost foarte aproape sa plece cu un punct din Gruia, desi a.

actualitate, 21:15