05:45

Champions League: Bayern, victorie pe terenul lui Arsenal (2-0); Atletico a dat lovitura pe final pe San Siro (1-0 cu Milan)

Bayern Munchen a luat o optiune serioasa pentru calificarea in sferturile Champions League dupa ce s-a impus cu 2-0 pe terenul celor de la Arsenal. In cealalta partida a serii, Atletico Madrid a castigat pe final partida disputata pe San Siro contra celor de la AC Milan 1-0). continuă pe Hotnews

Bayern, victorie cu repetitie in fata lui Arsenal

La fel ca in urma cu un an, Bayern Munchen se impune pe terenul lui Arsenal si ia o optiune serioasa pentru calificarea in sferturile de finala ale UEFA Champions League.

LIVE Champions League: Arsenal - Bayern si Milan - Atletico Madrid

Urmariti miercuri seara, live text pe onlinesport. ro de la ora 21:45, alte doua meciuri din optimile de finala ale UEFA Champions League: Arsenal - Bayern Munchen si AC Milan - Atletico Madrid.

MINUT cu MINUT Champions League: Arsenal - Bayern si Milan - Atletico Madrid

Ati urmarit miercuri seara, live text pe onlinesport. ro de la ora 21:45, alte doua meciuri din optimile de finala ale UEFA Champions League: Arsenal - Bayern Munchen si AC Milan - Atletico Madrid.

LIVE Champions League: Arsenal - Bayern si Milan - Atletico Madrid (21:45)

LIVE Champions League: Manchester City - FC Barcelona si Leverkusen - PSG

Urmariti marti seara, live text pe onlinesport. ro, de la ora 21:45 primele doua meciuri din faza optimilor de finala ale UEFA Champions League: Manchester City - FC Barcelona si Bayer Leverkusen - Paris Saint Germain.

MINUT cu MINUT Champions League: Manchester City - FC Barcelona si Leverkusen - PSG

Ati urmaritmarti seara, live text pe onlinesport. ro, de la ora 21:45 primele doua meciuri din faza optimilor de finala ale UEFA Champions League: Manchester City - FC Barcelona si Bayer Leverkusen - Paris Saint Germain.

LIVE Champions League: Manchester City - FC Barcelona si Leverkusen - PSG (21:45)

Manchester City - FC Barcelona, inclestarea titanilor in optimile Champions League

Duel de cinci stele, marti seara, in optimile de finala ale Champions League cand fata in fata se vor afla doua dintre cele mai puternice echipe ale Europei, doua echipe cu filozofii diferite de dezvoltare si care anunta un spectacol de zile mari.

Arsenal cauta revansa in fata lui Bayern dupa eliminarea din sezonul trecut

A doua seara a optimilor Champions League propune un duel de foc la Londra intre Arsenal, echipa lui Arsene Wenger, si Bayern Munchen, campioana en-titre a competitiei, o formatie intrata pe mana reputatului Pep Guardiola.

Champions League: PSG a facut instructie cu Leverkusen (4-0); Barcelona, cu un pas in sferturi (2-0 pe terenul lui City)

PSG asteapta deja confruntarea din sferturile' Ligii Campionilor la fotbal, dupa ce a castigat, scor 4-0, pe terenul celor de la Bayer Leverkusen. Ibrahimovic a reusit golul serii sut in vinclu, cu piciorul stang). In cealalta partida a serii, FC Barcelona s-a impus in deplasarea de la Manchester: 2-0 cu City.

actualitate, 05:45